Ansis Klintsons

FOTO: Publicitātes foto

Populārais TV un radio cilvēks, samtainās roka balss īpašnieks Ansis Klintsons piedāvā jaunu singlu «Fēnikss». Piektdien, 27. februārī, draugu, mūziķu un atbalstītāju lokā, klubā «Sapņi un kokteiļi» Ansis Klintsons šo dziesmu prezentēja. «Šobrīd mans dvēseles stāvoklis ir tieši tāds - esmu pamodies, piecēlies un gatavs lidot!» tā Ansis Klintsons par jauno dziesmu.

«Manā dzīvē bija pienācis tas brīdis, kad šķita - esmu nokritis un zaudējis spēku... Bet tad, nemaz negaidot, ka tas patiešām izdosies, tu saņem visus savus spēkus, celies un viss izdodas! Kā Fēnikss no pelniem, vai ne... Un tas pat nav lecīgi. Es vienkārši atkal atrodos savā vietā!»

Singla producenti ir Jānis Kalve un Lotars Lodziņš (Labo Ierakstu studija), kas producējuši tādus Latvijas mūzikas projektus kā «Musiqq», «Labvēlīgais Tips», «Otra puse» un citus. Singla tapšanā un aranžējuma veidošanā lielu artavu ielicis arī «Prāta Vētras» basģitārists, mūziķis Ingars Viļums.

Jaunā singla «Fēnikss» pamatā ir leģenda par mitoloģisko putnu Fēniksu, kurš sadegot ir spējīgs atdzimt no pelniem. Tas simbolizē atjaunošanos, atdzimšanu, jaunu sākumu!

Atgriežoties mūzikā, Ansis Klintsons ar domubiedriem ir izveidojis jaunu blici - «Nepieradinātais Logo orķestris» (NLO), ar kuru kopā uzstāsies šīs vasaras festivālos un koncertos, kā arī jau rudenī izdos studijas albumu.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO