Britu dziedātājas Eimijas Vainhausas (Amy Winehouse) ieņēmumi kopš nāves ir četrkāršojušies, pagājušā gada aprīlī sasniedzot 1,06 miljonus sterliņu mārciņu. Kā zināms, 2011.gadā Vainhausa mira no saindēšanās ar alkoholu. Tolaik viņa bija 27 gadus veca.

Taču pēc nāves viņa nopelnījusi vairāk nekā dzīves laikā. Vainhausas kompānijas «Cherry Westfield» atskaites liecina, ka 16 mēnešu laikā līdz 2013. gada aprīlim tās peļņa esot bijusi 1,06 miljoni mārciņu. Firmu pašlaik vada Vainhausas tēvs Mičs.

Turpretī laikā no 2010. gada novembra līdz 2011. gada novembrim Vainhausa nopelnījusi 257 353 mārciņas.

Kopš Vainhausas nāves pārdoti vairāk nekā 1,7 miljoni albuma «Back to Black» eksemplāru. Līdzīgi noticis arī pēc citu mūzikas zvaigžņu, piemēram, Elvisa Preslija un Maikla Džeksona, aiziešanas mūžībā.

Mičs Vainhauss nesenā intervijā sacīja, ka esot piedevis meitas bijušajam vīram Bleikam Fīlderam-Sivilam, kurš iepazīstinājis dziedātāju ar heroīnu.

61 gadu vecais Vainhauss aicinājis viņu stāstīt citiem cilvēkiem par narkotiku postu Eimijas Vainhausas fonda pasākumos. «Bleiks ir tāds cilvēks, ko mēs sūtām uz skolām, lai viņš runātu ar bērniem par narkotiku bīstamību. Ar savu stāstu viņš varētu palīdzēt simtiem jaunu cilvēku,» uzskata nelaiķa dziedātājas tēvs.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO