Kamaniņu braucēji Šici, gatavojoties olimpiādei, klusībā cerēja uz medaļu.

Olimpiskajās spēlēs Latvijas kamaniņu divnieku braucēji brāļi Andris un Juris Šici izcīnīja divas bronzas medaļas. Viens no brāļiem, Juris Šics, TVNET stāsta, ka dzīvošanas apstākļi Sočos bijuši ļoti labi. Nekādas neērtības neesot bijušas. Turklāt gaisotne olimpiādē bijusi lieliska. Latvijas olimpieši viens otru atbalstīja. Viņš apgalvo, ka noteikti turpinās sekot līdzi un atbalstīt visus Sočos esošos Latvijas olimpiešus, it īpaši atbalstīs skeletonistus un bobslejistus.

Latvijas kamaniņbraucēji necer uz citu neveiksmēm

Brāļi Šici necer uz citu braucēju kļūdām vai neveiksmēm, tāpēc īpašas emocijas neizpauda, kad trasē kļūdījās tiešie konkurenti austrieši. «Mums labāk patīk uzvarēt cīņā, nevis kad kāds kļūdās,» apgalvo Juris Šics. Viņš norāda, ka iepriekš jau bija braukuši šajā trasē. Šics atzīst, ka trase Sočos esot bijusi nedaudz pamainīta, bet jebkuram profesionālim ir jāspēj ātri pielāgoties jebkurai trasei. «Tāda maza cerība jau bija, ka mums izdosies. Ar treneri strādājām un izgatavojām kamanas tā, lai tās trasē brauktu forši,» gandarīti stāsta viens no medaļas ieguvējiem.

Krieviem Olimpiādē ir divas reizes lielāks spiediens un atbildība

Latvijas kamaniņu braucēji neizjuta spiedienu no Krievijas ekipāžas viņu atbalstītāju un mājas trases dēļ. «Mēs pat smējāmies, ka krieviem dažreiz it kā ķermenis ir, bet domās atrodas citur,» atklāj Šics.

Viņš skaidro, ka pēc Olimpiādes kamaniņu braucēji negrasās atslābināties, jo jau ir jāgatavojas pasaules čempionātam.

Atgādinām, ka Latvijas kamaniņu braucēji Andris un Juris Šici, Mārtiņš Rubenis un Elīza Tīruma un atlētu komanda šodien Latvijā ieradās 12:18 pēc Latvijas laika. Sportistu sagaidīšanas ceremonija ilga vairāk nekā stundu.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams