Latvijas kamaniņu braucējiem piektdien svinīgā ceremonijā Sočos pasniedza nopelnītās olimpiskās bronzas medaļas. Ceremonijā Latvijas sportisti bija ģērbušies tērpos, kādā komanda soļoja atklāšanas parādē - dzeltenajās jakās un brūnajās biksēs.

Vispirms tika godināta kamaniņu stafetes komanda - Elīza Tīruma, Mārtiņš Rubenis, Andris Šics un Juris Šics, kuri par bronzas laureātiem kļuva ceturtdien. Medaļas viņiem pasniedza Starptautiskās olimpiskās komitejas (SOK) locekle, trīspadsmit pasaules čempiontitulu īpašniece badmintonā Linveja Li.

Sudraba medaļas Krievijas komandai pasniedza SOK loceklis Monako princis Alberts, bet zelta medaļas Vācijas komandai - SOK viceprezidente Navala El Mutavakela no Marokas.

Vēlāk tika apbalvoti arī kamaniņu divnieki, kas godalgas dalīja trešdien, un Andris un Juris Šics vēlreiz kāpa uz goda pjedestāla. Divniekiem visiem medaļas pasniedza SOK loceklis Džeimss Tomkinss no Austrālijas. Sudraba godalgas saņēma austrieši Andreass un Volfgangs Lingeri, bet zeltu - Tobiass Vendls un Tobiass Arlts no Vācijas.

Foto: AP/Scanpix
Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams