Šodien, 4. februārī, aprit gads Radio SWH rīta programmai «Andra Freidenfelda Rīta Svīta». Pagājušajā gadā Radio SWH spēra drosmīgu soli, atvadoties no 16 gadus ēterā skanējuša rīta raidījuma un nomainot to pret jaunu programmu. Īpašajā svētku ēterā raidījuma vadītāji Andris Freidenfelds un Juta Jazz sagaidīja gan plānotus, gan neplānotus apsveikumus un pārsteigumus.

Andris un Juta saņēma ne tikai apsveikumus no kolēģiem, bet arī pārsteigumu: palīgu studijā – mīmu, kurš palīdzēja «lasīt» sporta ziņas un dažādi izklaidēja šā rīta īpašos viesus – trīs vienu gadu vecus mazuļus Bruno, Robertu Valtu un Emīlu. Pasākuma vaininieki kopā ar mīmu uzdejoja «putniņdeju», kas mazos viesus īpaši sajūsmināja.

Pēc pulksten 10 «Rīta Svītu» sveikt ieradās Aija Andrejeva ar Dženisas Džoplinas dziesmu «Mercedez-Benz». Savukārt SPIN FM dīdžejmeitenes Ligita Mieze un Sandra Aleknaviča Andrim un Jutai veltīja pašsacerētu dzejoli un SWH+ rīta programmas vadītāji Natālija Oļesika, Stass Florencevs un Dmitrjs Kuzņecovs izpildīja muzikālo apsveikumu.

Rīta Svītas programmas idejas un satura autors Andris Freidenfelds šodien atzīst, ka nu treniņpoligona nodarbības ir beigušās, viss ir nostabilizējies un tagad tikai sāksies!

Programmā tradicionāli ir iekļauti mūzikas apskati, īpašie viesi, aktuālās intervijas un muzikāli priekšnesumi, ziņas un citas rīta programmai raksturīgās aktualitātes.

www.radioswh.lv

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams