FOTO: Publicitātes foto, Foto: Kristīne Blūma

«Arēnā Rīga» šovakar plkst.19 notiks deju grupas «Dzirnas» 30 gadu jubilejas koncerts «1 un KOPĀ - Dzirnām 30», informēja koncerta organizatoru pārstāve Alīna Aruma.

Viņa pastāstīja, ka koncerta programma būs veidota gan kā retrospektīvs atskats uz iepriekšējos gados piedzīvoto un dejoto, gan arī kā atspēriena platforma deju skolas «Dzirnas» jauno telpu atvēršanai.

«Koncerta nosaukums «1 un KOPĀ - Dzirnām 30» man ienāca prātā gan no viena deju pamatsoļa, gan arī pēc būtības - dejotājs ir viens, kopjot savu prasmi individuāli smagā darbā, bet pēc tam kopā ar trupu, mūziķiem, partneri veido deju, dejas uzvedumu. Dejotāju solo koncerti ir ārkārtīgi liels retums,» pastāstīja deju grupas «Dzirnas» radītājs un skolotājs Agris Daņiļevičs. «Ar «Dzirnām» esam kopā bijuši dažnedažādās vietās, ne tikai treniņzālē un uz skatuves, bet arī ūdenī, džungļos un tuksnesī,» viņš piebilda.

Koncertā apvienosies visu paaudžu dejotāji, lai saviem skatītājiem dāvātu dejas piedzīvojumu - no programmas «Karalis» līdz uzvedumam «Spēlēju, dancoju».

Koncertā piedalīsies arī mūziķi Renārs Kaupers, Kaspars Zemītis, Intars Busulis, Kārlis Lācis, Mārtiņš Brauns, Ieva Kerēvica, Igo, Lauris Reiniks, Uldis Marhilēvičs, Aivars Hermanis, Kārlis Kazāks, kā arī grupas «The Sound Poets», «Auļi», «Raxtu raxti», Rīgas Doma kora skolas kori un citi mākslinieki, kā arī deju draugi no citiem Latvijas deju kolektīviem.

Visi koncerta biļešu ienākumi tiks veltīti deju skolas «Dzirnas» jaunās mājas remontam. Biļetes pieejamas «www.ekase.lv».

Deju grupa «Dzirnas» pastāv kopš 1995.gada. Grupa vienmēr koncentrējusies uz jaunradi un inovatīvu risinājumu meklēšanu, dejotāju īpašo dejas izpratni un sajūtu. «Dzirnu» zināmākās deju programmas ir «Karalis» ar «Queen» mūziku, «Rudens leģendas», «Valsis» ar Rodžera Votera mūziku, Imanta Kalniņa «Viņi dejoja vienu vasaru», «No gaismas līdz gaismai» grupas «Iļģi» izpildījumā un citi. «Dzirnu» zelta fondā ir uzvedumi «Mauglis», «Mazā Nāriņa» un «Spēlēju, dancoju».

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO