«Oskarotais» kinorežisors Kventins Tarantino (Quentin Tarantino) atteicies no ieceres uzņemt vesternu ar nosaukumu «The Hateful Eight», jo tā scenārijs esot bez atļaujas nopludināts Holivudas aģentiem. Tarantino esot saņēmis daudzus zvanus no aģentiem, kas centušies pārliecināt režisoru uzticēt lomas viņu pārstāvētajiem aktieriem. Tarantino scenāriju bija iedevis tikai sešiem cilvēkiem.

Viņš atzina, ka esot bijis «ļoti, ļoti nomākts».

«Es biju pabeidzis scenāriju, pirmo uzmetumu. Neplānoju sākt uzņemšanu agrāk par nākamā gada ziemu,» Tarantino atzina intervijā kino vietnei «Deadline».

50 gadus vecais režisors nu plāno izdot uz scenāriju balstītu grāmatu, bet filmas uzņemšanu vēlreiz apsvērt pēc vairākiem gadiem.

Tarantino scenāriju bija iedevis trim aktieriem, ko labprāt būtu redzējis plānotajā filmā. «Viens no viņiem ļāva to izlasīt savam aģentam, kurš savukārt to parādīja ikvienam Holivudas darbonim,» uzskata režisors.

Par filmas uzņemšanu Tarantino novembrī paziņoja amerikāņu sarunu šovā «The Tonight Show with Jay Leno».

«Es publicēšu scenāriju. Man pietiek. Es pievērsīšos kam citam,» tagad paziņojis Tarantino. Taču viņš atzina, ka «varētu arī pārdomāt».

«Ja vēlāk radīsies iedvesma to pabeigt, tad tas arī notiks,» sola Tarantino, kurš pērn saņēma «Oskara» balvu par labāko scenāriju vesternam «Django Unchained» («Atsvabinātais Džango»).

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams