Dziedātājs Oskars Deigelis 12. janvāra dienā filmēja savu jauno videoklipu dziesmai «Just stop». Dziesma ir iekļuvusi arī Eirovīzijas nacionālas atlases pusfinālā. Videoklipa filmēšanas procesā tika aizvadītas piecpadsmit stundas.

Pirms «Just stop» videoklipa filmēšanas Oskars bija sācis darbu pie citas dziesmas videoversijas, bet, laikam ejot, māksliniekam vairs nepatika klipa ideja, viss bija pārāk uzskatāms, tāpēc Oskars pārtrauca klipa filmēšanu un izvēlējās uzņemt jaunu videoklipu dziesmai «Just stop» un veidot to grūtāk saprotamā manierē, izmantojot simbolismu.

«Klipa režisore ir pazīstamā dejotāja Ieva Biteniece, visu darbu uzticēju viņai, kopā sēdējām, klausījāmies dziesmu un domājām, kādu klipu filmēt, Ievai bija labas idejas, tad arī iedomājos, kāpēc viņai neuzticēt visu darbu līdz galam, un, pateicoties mūsu filmēšanas brigādei Marekam Pakalnam un Ņikitam Korņevam, esmu apmierināts ar to, ko redzu procesa laikā,» priecīgi nosaka Oskars.

Videoversijā tiks izmantoti daudzi simboli, lai viss klipa ziņojums netiek pasniegts kā uz «paplātes». Kā vienu no simboliem Oskars nosauc sarkano krāsu, tā ir apstāšanās zīme, kura ik pa mirklim figurēs cauri kadriem.

«Uzzinot, ka esmu ticis Eirovīzijas nacionālās atlases finālā, sajūtas bija labas, bija liels prieks, bet tas nebija pārsteigums, es uz to gāju, cerēju, iekšēji ticēju un biju drošs, ka dziesmai ir jātiek uz pusfinālu,» priecājas Oskars.

Gatavošanās videoklipa filmēšanai sākās vienpadsmitos rītā un beidzās vēlā naktī. Visu šo laiku Oskars Deigelis nezaudēja prieku, enerģiju un nepārtraukti ar jautrību, jokiem, dažādu dziesmu izpildīšanu, parodēšanu mēģināja ikvienam savas komandas loceklim uzturēt možu garu un jautru noskaņojumu.

Puisis vēlējās piedalīties ikvienā procesa etapā un palīdzēja filmēšanas laikā, gan ar paplāti vēdinot noslēpumainajam meitenes tēlam, kuru atveidoja Krista Garanča, virsū vēju, gan turot lampu, lai izgaismotu cilvēku sejas.

Oskars bija parūpējies, lai viņa komandas biedriem vēderi visu laiku būtu pilni, dziedātāja mamma bija sasmērējusi maizītes, kuras komandas locekļi labprāt nobaudīja filmēšanas starplaikos.

«Klipā kā tēlus filmēties uzaicināju bārmeni Ingusu Reizenbergu, vienu no pasaules labākajiem «inline» sportistiem Nilu Jansonu, kā arī «BMX» triku meistaru Dāvi Dudeli. Tie ir cilvēki, kuri ar savu darbu un centību ir daudz sasnieguši, es viņus apbrīnoju un atbalstu,» tā Oskars.

Dienas laikā filmēšanas laukumā bija iespējams redzēt seksīgu meiteni dejojam, vērot, kā tiek pūsta milzu uguns, veidoti triki ar skrituļslidām, kā arī triki uz velosipēda.

Velosipēdistam bija ļoti maz vietas triku izpildē, tāpēc nav nekāds brīnums, ka puisis, griežoties ar velosipēdu pa asi, ar riepu uzsita filmētājam pa dibenu, tas, protams, izraisīja smieklu vētru un filmētāju nopūtu atvieglojumā, ka riepa netrāpīja pa tehniku.

Pēdējais filmēties devās pats videoklipa vaininieks Oskars Deigelis, kuram bija uzticēti vairāki uzdevumi - gan dziedāt, gan radīt ballītes atmosfēru un būt jautram. Pārējos simbolus, kurus iespējams redzēt videoklipā, Oskars neatklāj, tas jāsaprot būs pašiem, vērojot viņa jauno klipu, kurš tiks prezentēts jau pirms Eirovīzijas nacionālās atlases pusfināla.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams