Ekstravagantā islandiešu dziedātāja Bjorka izlaidusi savu jaunāko albumu divus mēnešus agrāk, nekā plānots, jo tas ticis nopludināts internetā. Pagājušonedēļ Bjorka sociālajos tīklos publicēja ar roku rakstītu vēstuli, tādā veidā paziņojot par jaunu albumu ar nosaukumu «Vulnicura». Viņas iepriekšējais ieraksts iznāca pirms četriem gadiem.

Taču albums ar deviņām dziesmām nedēļas nogalē tika nopludināts internetā. Otrdien dziedātāja jau paziņoja, ka viņas jaunākais darbs uzreiz būšot pieejams digitālajā mūzikas ierakstu veikalā «iTunes».

«Pēc gadu ilgas dziesmu sacerēšanas atradu savā klēpī albumu par salauztu sirdi,» 49 gadus vecā Bjorka raksturoja albumu. «Cerams, ka dziesmas palīdzēs, kalpos citiem kā kruķis un parādīs bioloģisko procesu - rētu un tās sadzīšanu. Psiholoģiski un fiziski. Laiks šādos gadījumos ir ļoti stūrgalvīgs.»

Arvien vairāk mūziķiem nākas sasteigt jauna albuma izdošanu, kad tas priekšlaikus noplūdis internetā. Pirms mēneša popdīva Madonna izlaida sešas dziesmas no albuma «Rebel Heart», kura iznākšana bija paredzēta martā, jo decembrī hakeri nopludināja vairākas dziesmas.

Atgādinām, ka pēdējo reizi islandiešu dziedātāja Rīgā viesojās 2008. gada jūlijā.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams