FOTO: Honda

Līdz ar gadumiju «Honda CR-V» veikta virkne uzlabojumu - ir atsvaidzināts tā dizains, pārskatīta dzinēja uzbūve un automobilī uzstādītās tehnoloģijas.

Jaunā CR-V, kas būs pieejama no 2015. gada pavasara, ir ieguvusi jaunu ārējo dizainu, kas tai piešķirs drosmīgāku un sportiskāku izskatu, saglabājot unikālo «Honda» stilu. Pamanāmākās izmaiņas ir redzamas priekšējā daļā, kur jaunie lukturi plūdeni savienojas ar tikpat jauno radiatora režģi. CR-V ir jauns bampers un aizsargplāksne zem tā, kas auto liek izskatīties platākam un stabilākam, vienlaikus vizuāli pazeminot automobiļa smaguma centru. Arī aizmugurējo LED lukturu dizains ir jauns.

Līdz ar eksterjeru modernizēts ir arī salons. Tas ir uzlabots ne tikai stilistiski, bet arī funkcionālā ziņā un no iepriekšējā modeļa atšķiras arī ar izmantotajiem materiāliem. Pielāgošanas iespējas un komforta līmeni nedaudz, bet tomēr ceļ priekšējais elkoņa balsts, kuru var bīdīt 12 centimetru amplitūdā.

Jauni, efektīvāki dzinēji

Četru riteņu piedziņas CR-V būs pieejama ar jaudīgāku dīzeļdzinēju un pilnīgi jaunu, efektīvu deviņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu.

Jaunais 1,6 litru i-DTEC četru cilindru dīzeļdzinējs no «Earth Dreams Technology» sērijas nodrošina ievērojami lielāku veiktspēju nekā tā priekšgājējs - maksimālā jauda un griezes moments attiecīgi ir pakāpušies līdz 160 ZS un 350 Nm.

Dzinējs pieejams ar divām pārnesumkārbām: ar sešu pakāpju manuālo pārnesumkārbu vai arī ar jauno deviņu pakāpju automātu. Ar manuālo transmisiju CR-V nodrošina savā klasē mazāko CO2 izmešu daudzumu zem 130 g/km. Ar deviņu pakāpju transmisiju aprīkotas CR-V CO2 izmešu daudzums ir mazāks par 135 g/km. Tas ir samazinājums par 20%, ja salīdzina ar iepriekšējo piecu pakāpju automātisko pārnesumkārbu.

Priekšpiedziņas CR-V tikmēr tiek piedāvāta ar pašreizējam modelim uzstādīto 120 ZS 1,6 litru i-DTEC dzinēju un manuālo pārnesumkārbu (CO2 izmešu daudzums – 115 g/km*). Paralēli joprojām būs pieejams arī 2 litru i-VTEC benzīna dzinējs ar 155 ZS, kas tagad atbilst izmešu Euro6 standartam.

Pilnīgi jauna informatīvā izklaides tehnoloģija

2015. gada CR-V pircēji Eiropā varēs lietot vienu no pirmajām «Honda Connect» lietojumprogrammām, kas ir uzņēmuma inovatīvā, jauno lietojumprogrammu atbalstītā informatīvā izklaides sistēma.

Šī sistēma uzstādīta standartaprīkojumā visā modeļu klāstā un piedāvā ērtāku darbību un lielākas savienojamības iespējas. Tai ir plašs funkciju klāsts, kas pieejams septiņu collu skārienjutīgajā ekrānā. «Honda Connect» sistēma priekšējos sēdekļos sēdošajiem nodrošina ātru piekļuvi informācijai, sākot ar informāciju par transportlīdzekli, atpakaļskata kameru un mūziku, un beidzot ar «Bluetooth» savienojamību ar tālruņiem, turklāt to iespējams arī savienot ar «MirrorLink» tehnoloģiju.

Jaunās sistēmas funkcijas ietver piekļuvi internetam, deviņām iepriekš instalētām lietojumprogrammām, tostarp arī piekļuvi «Honda App Center». Kā papildu iespēja ir pieejama «Garmin» satelītnavigācijas sistēma, audio displejs, AM/FM/DAB un interneta radio, tālruņa saskarne un «Bluetooth» savienojamības iespējas. Turklāt tā piedāvā atpakaļskata kameru ar dinamiskām virziena norādēm un plašu informācijas klāstu par automobili, piemēram, brauciena nobraukuma skaitītāju, degvielas ietaupījumu un brauciena laika uzskaiti.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO