FOTO: publicitātes

Latvijas Universitātes (LU) radio «Naba» svētdien, 1. decembrī visas dienas garumā svinēs jau 11. jubileju. Tam par godu paredzēta daudzveidīga radio programma ar esošo raidījumu vadītāju un mūziķu piedalīšanos visas dzimšanas dienas garumā, kā arī svinības 6. un 7. decembrī radio klubā «Nabaklab», kur uzstāsies tādas pazīstamas grupas kā «Dzelzs vilks», Čipsis un Dullais, viesi no Igaunijas un citi.

Koncertprogramma 1. decembrī 93.1 FM un video tiešraidē www.naba.lv

12.00 Improvizēta atklāšana programma

13.00 «HMP»

14.00 Čipsis un Dullais

15.00 Striķis

16.00 Kārlis Kazāks

17.00 Oriole un ansis

18.00 «Manta»

19.00 Kaspars Rolšteins

20.00 «Bitīt’ matos» īpašais svētku raidījums par Latvijas mūziku

23.00 Svētku mirklis pirms miera

* Grupu un mūziķu uzstāšanās laiks ap 20 min.

Svētku programmā varēs baudīt «Nerten» un «Umka» teatrālos priekšnesumus, daudz sveicienu, konkursu, īpašos viesus u.c.

Ēterā būs sadzirdami/as Lauma Brežģe (raidījums Remarka), Herta (Bronhīts), Alīna Apine un Ieva Vītola (Plastilīns), Aldis Blicsons un Ivo Laursons (Ej apskrieties), Anete Enikova (Studenta pietura), Jānis Daugavietis, Dambis un Didzis Erra (Bitīt’ matos), Nora Rieksta (atgriezusies ēterā kā NABA instruktore), Ģirts Šolis (Pērļu zvejnieki), Jānis Kazulis (NABA instruktors), Ģirts Rozentāls (Partitūra), Edmunds (Dabaskats) un daudzi citi iecienītie radio NABA raidījumu veidotāji.

Koncertprogramma būs redzama arī video tiešraidē www.naba.lv\

www.naba.lv

Savukārt lielās svinības ārpus ētera notiks 6. un 7. decembrī klubā «Nabaklab». Radio sveiks duets Čipsis un Dullais, «Dzelzs Vilks» (06.11.) un Kaspars Rolšteins ar «The Good, The Bad and The Ugly» un «Digital Digital» (Igaunija) (07.11), kā arī, protams, daudzu NABA raidījumu un Dj priekšnesumi abas dienas visās kluba zālēs. Gaidīti NABA draugi un biedri, klausītāji. Lai pasaule griežas un dāvanas birst!

Latvijas Universitātes radio NABA ir tapusi ar Latvijas Universitātes un Latvijas Radio atbalstu kā Latvijas radio 5. kanāls un ir dzirdama galvaspilsētā un tās apkārtnē 93,1 FM frekvencē.

Klausītājiem radio NABA (www.naba.lv un 93.1 FM) ik nedēļu piedāvā vairāk nekā 40 regulārus raidījumus, ko veido vairāk nekā 100 mūzikas instruktoru – studenti, skolēni, jaunie zinātnieki, docētāji, žurnālisti, mūziķi, dīdžeji, dažādu nozaru eksperti. Programmā pārstāvētajai mūzikas un raidījumu daudzveidībai nav līdzinieču starp radio programmām visā kontinentā.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO