6.decembrī plkst. 19:00 Valkas kultūras namā viesosies muzikāla un pozitīva izrāde «Gribu bērnu!», ko tās veidotāji, izrāžu apvienība «Panna», nodēvējuši par juteklisku komēdiju normāliem cilvēkiem jeb demogrāfisko sprādzienu divās daļās. Izrādes iecere ir radīt pozitīvas emocijas, rosināt sabiedrību aktīvāk iesaistīties demogrāfiskās situācijas uzlabošanā, uzdrošināties pieņemt lēmumus un domāt par labo.

Tautā mīlētie aktieri Ģirts Ķesteris, Maija Doveika, Zane Daudziņa un Aldis Siliņš iesvilinās skatītāju sirdīs patiesas ilgas un emocijas par savstarpējo attiecību dzīvinošo spēku. Aktieri pārtaps pilnīgi citos tēlos, nekā esam tos pieraduši redzēt populārajā seriālā «UgunsGrēks», lai gan šos notikumus izrādē «Gribu bērnu!» radījušas Gunta Kalniņa un Inta Bernova, kuras ir arī pazīstamā seriāla «UgunsGrēks» autores.

Izrādes kolektīvs aicina: - Pasmaidiet! Jūs gaida sirsnīgas emocijas un smiekli divu stundu garumā! Lai kādi ir laiki vai apstākļi, puiši un meitenes dosies viens otram pretī jaunu attiecību veidošanas ceļā. Galvenais ir gribēt un uzdrošināties - mīlēt cilvēku, kuru tu gribi mīlēt, strādāt darbu, kuru tu gribi strādāt un radīt lietas, kuras tu gribi radīt.

Izrādes radošā komanda: režisors Juris Rijnieks, scenogrāfs Ivars Noviks, komponists Niks Matvejevs un autores - Gunta Kalniņa un Inta Bernova.

Biļetes var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs un Valkas pilsētas kultūras namā.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams