Pamatīgas nekārtības Krievijas kausa izcīņas 1/16 fināla spēles laikā starp Jaroslavļas «Šiņņik» un Maskavas «Spartak» trešdien izraisījuši Krievijas galvaspilsētas kluba līdzjutēji. Spēles laikā izcēlās masu kautiņš, uzbrūkot arī policijai, tika izdemolētas tribīnes.

Jaroslavļas tiesībsargājošās iestādes paziņojušas, ka izdevies aizturēt 78 «Spartak» futbola kluba fanus, no kuriem 16 jau tuvākajā laikā stāsies tiesas priekšā. Viņi apsūdzēti vandalismā.

Internetā ievietotajā videomateriālā redzams, ka līdzjutēji demolē tribīnes, uzbrūk policijai, dedzina dūmu sveces un visādi citādi ārdās.

Lai nomierinātu nevaldāmo pūli, policijas darbinieki lika lietā arī ūdens strūklu. Kautiņu laikā līdzjutēji stadionā salauzuši vairāk nekā 800 krēslus. Policija ar video un foto materiālu palīdzību centīsies identificēt vairāk personu, lai izvirzītu apsūdzību vandalismā.

«Mums nav pretenziju pret «Šiņņik» līdzjutējiem, jo provokācijas sāka «Spartak» fani,» «Interfax» citēts policijas pārstāvis Nikolajs Tifonovs. Viņš norādīja, ka nekārtības sākās pēc kāda līdzjutēja izskriešanas laukumā, kas bijusi plānota provokācija.

«Spartak» fanu sektorā līdzjutējiem bijis arī karogs ar nacistu simbolu.

Spēle gan tika aizvadīta līdz beigām; ar 1:0 uzvaru svinēja «Spartak» komanda.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams