Piektdien, 30.septembrī, romantiskais dziesminieks Džeimss Blants (James Blunt) atgriezīsies Rīgā, lai ar īpašu koncertu ierobežotam klausītāju lokam atklātu jauno koncertzāli "Palladium Rīga" (Marijas ielā 21 (ieeja no Pērses ielas)), informē Līga Andžāne, "Positivus Music" sabiedrisko attiecību speciāliste.

Džeimsa Blanta koncerts būs pirmais lielais publiskais pasākums jaunajā koncertzālē, kas ierīkota kādreiz leģendārā kinoteātra "Palladium" telpās. Džeimss Blants, kurš pērn laida klajā jaunāko studijas ierakstu "Some Kind of Trouble", šobrīd devies koncertu turnejā pa Austrumeiropu un pārsvarā uzstājas arēnās, tādēļ koncertšovu Palladium koncertzālē var uzskatīt par ekskluzīvu un īpašu notikumu. Kopā ar mūziķi divos tūres autobusos Rīgā ieradīsies 35 cilvēku komanda, kā arī četri kravas furgoni ar skatuves tehnisko aprīkojumu. Lai sagatavotos koncertam, 30.septembrī būs slēgta satiksme Pērses ielā.

"Džeimsa Blanta komandas uzņemšana Palladium telpās mums kā koncertu organizatoriem ir jauns izaicinājums, jo

jaunajā koncertzālē paredzēts rīkot lielākoties vidēja mēroga grupu uzstāšanās,"

atzīst koncertaģentūras "Positivus Music" vadītājs un viens no koncertzāles "Palladium" līdzīpašniekiem Ģirts Majors. Džeimsa Blanta komanda koncerttūres ietvaros Rīgā ieradīsies ar savu pavāru un mobilo virtuves iekārtu. Tā kā koncertzālē Palladium nav iespējas ierīkot pagaidu virtuvi, mūziķa pavārs plāno izmantot tuvējā restorāna Čarlstons virtuvi.

Biļetes uz Džeimsa Blanta koncertu ierobežotā skaitā vēl pieejamas "Biļešu servisa" kasēs un maksā Ls 34.00. Ja biļetes vēl būs pieejamas arī koncerta dienā, tās par augstāku maksu nekā iepriekšpārdošanā būs iespējams iegādāties arī pie ieejas koncertzālē.

Skatīt pievienoto video!

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams