Šodien Kultūras ministrijā pulcējās dažādu kultūras jomu pārstāvji, lai ar ziediem pateiktos kultūras ministrei Žanetai Jaunzemei-Grendei (VL-TB/LNNK) par viņas paveikto. Ar ziedu pušķi pateicību ministrei pauda Kultūras ministrijas valsts sekretārs Guntis Puķītis, kurš pauda ticību, ka laba vēlējumi palīdzēs Jaunzemei-Grendei tālākajos darbos.

Ziedus ministrei dāvāja arī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas rektors profesors Artis Sīmanis, VSIA «Latvijas koncerti» valdes loceklis Guntars Ķirsis, Latvijas Nacionālā kultūras centra direktore Dace Melbārde, kura ministrei pauda lielu pateicību par viņas ieguldīto darbu šīs vasaras Dziesmu un deju svētku sagatavošanā.

Bez kultūras jomas pārstāvjiem pateicību ministrei pauda arī Latvijas Kultūras akadēmijas studenti, kuri atzina, ka līdz šim nav bijuši tādi kultūras ministri, ar kuriem var sazvanīties jebkurā laikā.

Ministre minēja, ka pēdējo divu nedēļu laikā saņēmusi ļoti lielu atbalstu.
3

«Es visu laiku strādāju ar kultūras profesionāļiem, un viņi nekad man nav teikuši ko sliktu pēdējā pusotra gada laikā. Drīzāk otrādi - viņi mani ir slavējuši. Pagājušajā nedēļā bijām Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā, kur mūs paslavēja par to, ka beidzot kultūrā ir sistemātiskums. Visi uzteica manu darbu, bet patlaban daži kultūras cilvēki veic ažiotāžu, piedevām tā ir speciāli organizēta, un dažu cilvēku dēļ premjers ir gatavs noniecināt milzīgu darbu pusotra gada garumā ar ļoti daudziem kultūras profesionāļiem,» sacīja Jaunzeme-Grende.

Savukārt nacionālās apvienības «Visu Latvijai!»-«Tēvzemei un brīvībai»/LNNK līdzpriekšsēdētājs Gaidis Bērziņš piebilda, ka, runājot par komunikāciju, droši vien ir jāpaskatās, vai starp bijušajiem «Vienotības» biedriem un, iespējams, premjeru vai kādu no «Vienotības» arī nav komunikācija, kas ir vērsta uz situācijas eskalēšanu.

«Ja mēs paskatāmies patlaban uz Repšes kunga iniciatīvu veidot jaunu politisko spēku un tiem dažiem potenciālajiem šīs partijas biedriem, kas ir aktīvi eskalējuši situāciju, tad par to ir vērts aizdomāties,»
3

sacīja Bērziņš.

Kā ziņots, premjers Valdis Dombrovskis (V) šodien paziņoja, ka pieprasīs kultūras ministres Jaunzemes-Grendes demisiju. Formālais gala lēmums tiks pieņemts pirmdien, 16.septembrī. Pirms tam par to tiks informēti koalīcijas partneri.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO