Horvātijas futbola izlases līderis Luka Modričs nedomājot iemainītu savu turnīra labākā spēlētāja balvu pret Pasaules kausu, atzina spēlētājs.

Par Pasaules kausa ieguvējiem svētdien otro reizi vēsturē tika kronēti Francijas futbolisti, kuri finālā Maskavā ar 4:2 pārspēja Horvātiju.

«Protams, man patīk atpazīstamība. Paldies tiem, kas mani izvēlējās, bet nepārprotami labāk būtu izcīnījis Pasaules kausu,» sacīja Modričs, kurš tika nosaukts par Krievijā aizvadītā turnīra labāko futbolistu. «Diemžēl tas nebija lemts, bet tagad pienācis laiks atpūsties un tik un tā svinēt, jo Horvātijai arī iekļūšana finālā ir liels sasniegums. Tiesa, sajūtas pašlaik ir saldi rūgtas.»

«Jūtamies lepni par to, ko esam sasnieguši, bet zaudēt finālā ir skumīgi,» atzina Modričs.

Horvātija ar iedzīvotāju skaitu nedaudz virs četriem miljoniem ir mazākā valsts, kas pēdējo 68 gadu laikā spējusi sasniegt Pasaules kausa finālu.

«Lai gan uzskatu, ka bijām pelnījuši vairāk, mēs vairs neko nevaram izmainīt. Varam tikai lepoties ar to, ko esam paveikuši, - nekad nepadevāmies un cīnījāmies līdz galam,» komandu uzteica tās zvaigzne.

Aizvadītajā Pasaules kausā Modričs septiņās spēlēs iesita divus vārtus.

Horvātijas valstsvienība Pasaules kausa finālā iekļuva pirmo reizi vēsturē. Tikmēr Francija par planētas čempioni iepriekš bija kļuvusi 1998.gadā. Francijas futbolisti dzimtenē svinīgi tiks sagaidīti pirmdienas pēcpusdienā.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams