Jānis Šipkēvics

FOTO: Edgars Kalmēns/TVNET

Divas pēdējās novembra nedēļas nogales solās tikt pavadītas «Instrumentu» zīmē - papildus jau izziņotajiem trīs koncertiem grupa šodien paziņo par vēl trīs «Procrastination» sērijas koncertiem gada nogalē. Koncerti notiks 21., 22., 23., 28., 29. un 30. novembrī, informē grupas menedžments.

«Procrastination» sērijas koncerti tiks veidoti kopā ar režisoru Uģi Olti un māksliniekiem Lāsmu Lagzdiņu un Kristapu Epneru - «Instrumentu» jaunākā albuma pirmā singla «Don’t Hold Onto Me» videoklipa radošo komandu.

Gaidāmajiem koncertiem grupa, kā ierasts, gatavo ko vēl nebijušu, klausītājiem solot pārsteidzošu un reizē intīmu piedzīvojumu. «Procrastination» koncertsērijas laikā «Palladium» koncertzāle tiks pārvērsta par «Instrumentu» aizspoguliju, rotaļājoties ar visām cilvēka maņām.

Līdz novembra «Palladium» koncertiem duets vēl aicināts piedalīties vairākos festivālos Vācijā, Somijā, kā arī ASV (Culture Collide un CMJ Marathon). «Instrumenti» kā īpašie viesi piedalīsies «Prāta Vētras» koncertos Maskavā un Sanktpēterburgā.

«Instrumentu» albuma «Procrastination» koncerti notiks 21., 22., 23., 28., 29. un 30. novembrī. Biļetes pieejamas Biļešu Servisa kasēs visā Latvijā, kā arī internetā - www.bilesuserviss.lv. No šodienas iespējams iegādāties arī sēdvietas pie galdiņiem balkonā. Stāvvietas cena - 15 LVL, sēdvietas cena - 40 LVL.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO