Pēc pirmdien izcīnītās uzvaras ASV atklātā tenisa čempionāta "US Open" finālā serbs Novāks Džokovičs uzsvēra, ka nav neuzvarams.

Jau ziņojām, ka Džokovičs pirmdien izcīnīja savu pirmo "US Open" titulu, finālā četros aizraujošos setos ar rezultātu 6:2, 6:4, 6:7 (3), 6:1 uzvarot spāni Rafaelu Nadalu.

24 gadus vecais serbs šogad zaudējis tikai divās no 66 spēlēm, savukārt Nadals Džokovičam 2011. gadā zaudējis visās sešās savstarpējās tikšanās reizēs.

"Es neesmu neuzvarams. Neviens nav neuzvarams," pēc cīņas atzina Džokovičs.

"Es pēdējā laikā esmu teicis, ka cenšos nedomāt par manu veiksmīgo uzvaru sēriju. Tāda pieeja man nav raksturīga. Es vienmēr cenšos domāt pozitīvi, un man svarīga tikai katra atsevišķa spēle un uzvara tajā."

"Protams, ka vēlos uzvarēt vēl vairāk "Grand Slam" turnīros un pierādīt sev, ka to spēju. Ja man izdotos triumfēt visos "Grand Slam" turnīros, tas būtu neticami. Man ir jāuzvar Francijas atklātajā čempionātā, taču domāju, ka tas prasīs laiku," piebilda tenisists.

"US Open" pusfinālā Džokovičs ar rezultātu 6:7, 4:6, 6:3, 6:2, 7:5 smagā cīņā pārspēja pieckārtējo turnīra čempionu šveicieti Rodžeru Federu, bet Nadals 6:4, 6:2, 3:6, 6:2 pieveica skotu Endiju Mareju.

Serbs kļuvis par sesto tenisistu, kuram izdevies viena gada laikā uzvarēt trijos "Grand slam" turnīros ("US Open", Vimbldonā un Austrālijā).

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams