Traģiski bojāgājušā Latvijas izlases hokejista Kārļa Skrastiņa mirstīgās atliekas Rīgā nogādātas bez starpgadījumiem, par atvadīšanās ceremoniju no aizsarga pagaidām joprojām nav skaidrības, pastāstīja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) preses sekretārs Māris Gorbunovs.

Papildināts ar jaunāko informāciju

Skrastiņa pīšļi Latvijā ar kravas lidmašīnu nogādāti pagājušajā naktī neilgi pēc pusnakts. Kā ziņots, ar šo pašu lidmašīnu brauca arī Skrastiņa tuvinieki, bet viņus lidostā sagaidīja LHF prezidents Kirovs Lipmans, kurš pirms tam uz Rīgu bija atlidojis ar čarterreisu.

Gorbunovs pastāstīja, ka pagaidām joprojām nav skaidrība par laiku, kad līdzjutēji varēs atvadīties no leģendārā aizsarga, prognozējot, ka lielākai skaidrībai būtu jābūt pirmdien.

Arvien aktīvāk izskan versija, ka atvadīšanās no Skrastiņa notiks piektdien "Arēnā Rīga". Šo versiju ticamāku dara arī fakts, ka ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo" aizvadīs pēdējo spēli sezonas pirmajā izbraukuma sērijā un atgriezīsies Latvijā.

Iepriekš laikraksts "Diena" informēja, ka vairāki "Dinamo" spēlētāji kluba vadībai devuši mājienu par piedalīšanos Skrastiņa bērēs pat tādā gadījumā, ja tajā laikā būs plānota kāda KHL spēle.

Jau ziņots, ka trešdien, 7.septembrī, neilgi pēc pacelšanās avarēja "Jak-42" markas lidmašīna, kurā atradās visa Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Jaroslavļas "Lokomotiv", kurā spēlēja arī viens no visu laiku labākajiem latviešu aizsargiem Skrastiņš.

Lidmašīnā atradās 45 pasažieri, 43 no tiem gāja bojā, tostarp arī 37 gadus vecais Skrastiņš.

Sestdien Jaroslavļā notika atvadu ceremonija, kurā godināja bojāgājušo "Lokomotiv" komandu. Pasākums notika vienības mājas spēļu arēnā "Arena-2000" un tajā piedalījās aptuveni 100 000 cilvēku.

Uz godināšanas pasākumu Jaroslavļā vairākas KHL vienības ieradās pilnā sastāvā. Tiesa, daudzas komandas nevēlējās pa taisno lidot uz Jaroslavļu, tā vietā sākotnēji lidojot uz Maskavu, bet pēc tam ar autobusu mērojot vairāk nekā 300 kilometrus.

Rīgas "Dinamo" komandu ceremonijā pārstāvēja uzbrucējs Aleksandrs Ņiživijs, ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs un valdes loceklis Zigmārs Priede.

Jaroslavļā, sākot ar piektdienu, izsludinātas trīs dienas ilgas sēras.

Jau vēstīts, ka "Lokomotiv" prezidents Jurijs Jakovļevs piemiņas pasākumā sestdien pavēstīja, ka "Lokomotiv" nepiedalīsies KHL 2011./2012.gada sezonas čempionātā.

Jaroslavļas "Lokomotiv" komanda ir divkārtēja KHL Gagarina kausa fināliste. Tai starpsezonā pievienojās arī Skrastiņš, kurš pirms tam kopš 1998.gada spēlēja Nacionālajā hokeja līgā (NHL).

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO