FOTO: publicitātes

31.augustā ar vērienīgām finālsacensībām vairākos sporta veidos Rīgā, 11.novembra krastmalā, ielu kultūras un sporta kustība «Ghetto Games» atzīmēs sezonas noslēgumu. Šajā dienā par vērtīgām balvām cīnīsies ielu basketbola, ielu futbola, ielu florbola pārstāvji un BMX frīstaila braucēji, ielu vingrotāji un armvrestlinga piekritēji, kā arī ielu dejotāji. Apmeklētāji varēs izbaudīt arī muzikālo programmu - muzikālā konkursa «Ghetto Faktors» finālu, kā arī Latvijā labāko dīdžeju sniegumu, informē projektu vadītāja Elīna Kerre.

Piektajā sezonā ielu kultūras un sporta kustība «Ghetto Games» rīkojusi 70 sacensības nevien savā mītnes vietā – Rīgā, Grīziņkalna skeitparkā, bet arī daudzās Latvijas pilsētās, tostarp Ventspilī, Jēkabpilī, Jūrmalā, Alūksnē, Saulkrastos, Valmierā, Rēzeknē, Dobelē, Salaspilī un citviet. Sezonas garumā «Ghetto Games» sacensības 14 dažādos sporta veidos pulcējušas ap 7000 sportistu. 31.augustā Daugavas krastmalā labākie no tiem satiksies, lai cīnītos par vērtīgām balvām.

Balva - iespēja apmeklēt NBA spēli

«Ghetto Basket» superfinālā spēlēs 16 komandas, kas visas sezonas garumā krājušas vērtīgos ranga punktus. 11.novembra krastmalā tiks izšķirts, kura no komandām vīriešu grupā saņems «Ghetto Family» un Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) komandas Jūtas «Jazz» basketbolista Andra Biedriņa sarūpēto braucienu uz Ņujorku un iespēju klātienē vērot NBA spēli. Šādu braucienu balvā līdz šim jau ieguvusi Jelgavas komanda «Armet», kā arī 2011. gada īpašā «Ghetto Basket» turnīra uzvarētāji no Rīgas – komanda «Mazais».

«Ghetto Floorball» superfinālā 16 komandas savukārt cīnīsies par galveno balvu no Latvijas Florbola savienības - braucienu komandas četriem spēlētājiem oktobrī uz Somiju, lai vērotu Čempionu kausa izcīņas turnīru.

«Ghetto Football» superfinālā šajā dienā tiks noskaidrots, kura no komandām saņems balvu no Latvijas Futbola federācijas - braucienu uz Grieķiju un iespēju noskatīties Latvijas futbola izlases pasaules čempionāta kvalifikācijas spēli.

Paralēli sezonas galveno balvu izcīņai norisināsies tradicionālie ielu basketbola un florbola turnīri ierastajās vecuma grupās.

BMX frīstails

Ar veikala «PARBMX» atbalstu BMX frīstaila sacensības notiks «street» disciplīnā. Tajās piedalīsies labākie Latvijas BMX frīstaila braucēji. Daugavas krastmalā klātesošie varēs vērot sacensības un paraugdemonstrējumus skeitborda slalomā un longbordā, kas tiks rīkoti kopā ar Latvijas Skeitborda federāciju. Turpat pulcēsies arī Baltijas labākie ielu dejotāji, lai sacenstos «Breaking 2vs2» un «HipHop 1vs1» disciplīnās.

FOTO: publicitātes

Šajā dienā arī izšķirsies, kurš no četriem talantīgajiem mūziķiem, kuri vasaras garumā piedalījušies muzikālajā konkursā «Ghetto Faktors» un sīvā konkurencē izcīnījuši savu vietu finālā, iegūs iespēju filmēt videoklipu Ņujorkā un ierakstīt dziesmu profesionālā skaņu studijā. Pēdējie divi «Ghetto Faktors» finālisti tiks noskaidroti šo ceturtdien, 22.augustā, atlases koncertā Grīziņkalna skeitparkā. Jāpiebilst, ka šogad konkursā piedalās daudzi sabiedrībā pazīstami mūziķi, tostarp Pēteris Upelnieks, Aminata Savadogo, Laima Grauda un citi.

Jau ziņots, piektajā sezonā «Ghetto Games» kustības tradicionālajiem sporta veidiem pievienojušies jauni, bet zem kustības karoga sākuši startēt arī vairāki sportisti. «Ghetto Family» pievienojies Jānis Rozītis, Austrumeiropā un Ziemeļeiropā spēcīgākais ielu motociklu frīstaila braucējs, kā arī Jānis Tomsons, kurš atgriezies autosportā pēc kājas zaudēšanas un šogad sezonu sāka, piedaloties vēsturisko «Volgu» sacensībās Latvijā, Igaunijā, Lietuvā un Polijā. «Ghetto Family» paspārnē sākusi darboties arī motokrosa komanda «Ghetto MX Team», kuras sastāvā ir trīs jaunie sportisti - Ralfs Guļevskis, Arvis Grinbergs un Uldis Spulle.

«Ghetto Games» mērķis ir palīdzēt jauniešiem pilnveidot sevi, sniedzot iespēju pozitīvā vidē sportot un lietderīgi pavadīt brīvo laiku, attīstīt talantus un iesaistīties brīvprātīgajā darbā.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO