Šonedēļ, 14.augustā, atvērtā Zviedrijas mēbeļu un mājsaimniecības preču giganta «Ikea» veikala atvēršana Viļņā Lietuvā būtiski neiespaidos «Jysk» veikalu darbību Latvijā, biznesa portālam «Nozare.lv» apgalvoja tirdzniecības kompānijas SIA «Jysk Linnen'n Furniture», kas darbojas ar veikalu zīmolu «Jysk», vadītāja Baltijas valstīs Dace Zundure.

Viņa norāda, ka viena jauna veikala atvēršana Viļņā būtiski neiespaidos «Jysk», jo jau patlaban «Jysk» veikali veiksmīgi darbojas 34 valstīs un daudzās no tām līdzās pastāv arī «Ikea» veikalu tīkls. Baltijā «Jysk» pavisam ir 27 veikali, no tiem deviņi ir Latvijā.

«Baltijas valstīs «Jysk» ir pārstāvēts jau 13 gadus, un arī «Ikea» nevaram uzskatīt pilnībā par jaunpienācēju, jo uzņēmuma piedāvājumu pastarpināti Latvijā, Lietuvā un Igaunijā nodrošināja dažādi tirdzniecības uzņēmumi,» stāsta Zundure.

Šo gadu laikā «Jysk» ir ieguvis lojālus pircējus. Tāpēc «Ikea» veikala atvēršana Viļņā neietekmēs «Jysk» izkopto un dažādos tirgus apstākļos sevi pierādījušo stratēģiju - nodrošināt, lai pircējiem būtu pieejams iespējami plašs mājas preču piedāvājums par izdevīgu cenu, uzsver Zundure.

«Ikviens veikalu tīkls, kas piedāvā līdzvērtīgu preču klāstu, ir uzskatāms par konkurentu, tomēr katram no mums ir savas priekšrocības, līdz ar to pircēji būs tikai ieguvēji, jo šādi palielināsies viņu izvēles iespējas. Katram uzņēmumam ir savi pircēji. Arī līdz šim visiem interesentiem Latvijā bija iespējams iegādāties Zviedrijas uzņēmuma preces - gan pasūtot pēc katalogiem, gan arī iepērkoties Polijā,» atgādina «Jysk» vadītāja Baltijas valstīs.

Jau ziņots, ka Viļņā trešdien, 14.augustā, durvis vēris Baltijas valstīs pirmais «Ikea» veikals, kas atrodas netālu no Viļņas lidostas un uzcelts nepilna gada laikā. Tā kopējā platība ir aptuveni 26 000 kvadrātmetru. Līdzās atrodas autostāvvieta ar 1000 vietām. Veikalā, kurā strādās aptuveni 240 cilvēki, būs iespējams iegādāties visu mājoklim nepieciešamo - no nelieliem interjera priekšmetiem, traukiem un mājsaimniecības precēm līdz pat masīvām virtuves vai viesistabas mēbelēm.

Pērn uzņēmums cieta zaudējumus

Kā ziņots, «Jysk Linnen'n Furniture», kas darbojas ar veikalu zīmolu «Jysk», apgrozījums pērn sasniedzis 13,76 miljonus latu, liecina «Firmas.lv» informācija.

Tas ir par 3,2% vairāk nekā 2011.gadā, kad apgrozījums bija 13,34 miljoni latu. Pērn uzņēmums cietis zaudējumus 213 483 latu apmērā, bet 2011.gadā uzņēmums strādāja ar peļņu 341 634 latu apmērā.

Kā biznesa portālam «Nozare.lv» atklāja «Jysk Linnen'n Furniture» vadītāja Baltijas valstīs Dace Zundure, pērnā gada peļņas rezultātus ietekmēja ieguldījumi veikala rekonstrukcijā Rīgā, Saharova ielā, kā arī tas, ka iepriekš atvērtie veikali nenodrošināja tik strauju pieaugumu, kā tas sākotnēji tika plānots.

«Jysk» ir starptautisks veikalu tīkls, kas piedāvā preces mājas labiekārtošanai.

SIA «Jysk Linnen'n Furniture» dibināta 2011.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2 460 000 latu. «Jysk Linnen'n Furniture» kapitāldaļas pilnībā pieder Islandē reģistrētajai «Joska Eignarhaldsfelag ehf av plc».

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams