Ja garāžā jau ir viens vai vairāki Porsche automobiļi, nākamais, ko atliek iegādāties, ir kārtīgs velosipēds ar Porsche logo uz rāmja.

Vācu autoražotāja struktūrvienība Porsche Design, kas izlaiž dažādus aksesuārus un saimniecībā noderīgas lietas, piemēram, urbjmašīnas, pildspalvu komplektus, sadarbībā ar sporta preču ražotājiem apavus, ūdenspīpes un citas lietas, prezentējusi divus ārkārtīgi glītus un iekārojamus velosipēdus.

Viens no tiem ir Porsche Bike S ar alumīnija rāmi un zobsiksnas piedziņas sistēmu ar 11 ātrumiem. Tāpat velosipēdam ir hidrauliskās disku bremzes, kas vienlīdz labi darbojoties kā sausā, tā arī slapjā laikā, un teicamu gaitas komfortu nodrošinoši 29 collu riteņi ar rites pretestībai un saķerei optimizētām riepām.

Otrs velosipēds - Porsche Bike RS (Rennsport) - jau ir domāts īstiem riteņbraukšanas entuziastiem. Tam ir oglekļa šķiedras rāmis un sacensībās pārbaudīti piedziņas mezgli, piemēram, 20 pārnesumu Shimano XTR pārslēgi. Bremzes ir tādas pašas kā Bike S, taču bremžu sviras uz stūres ir izgatavotas no oglekļa šķiedras, lai taupītu svaru.

To, cik abi velosipēdi maksās, Porsche Design savos preses materiālos nemin, taču norāda, ka pārdošanā Bike S un RS nonāks šā gada rudenī.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams