Grupa "Frukti" un dziedātāja Jūlija Tereščenko

FOTO: publicitātes

Laikā no 23.jūlija līdz 28.jūlijam Jūrmalā, Dzintaru Koncertzālē, notiks ikgadējais populārās mūzikas jauno izpildītāju konkurss «Jaunais vilnis». Saskaņā ar kompānijas Betsafe.com bukmeikeru prognozēm, galvenā cīņa par uzvaru konkursā notiks starp Krievijas grupu «Frukti» un dziedātaju Jūliju Tereščenko, kamēr Latvijas pārstāvis Pēteris Upelnieks varētu ierindoties aiz labāko piecinieka.

Saskaņā ar Betsafe bukmeikeru prognozēm gan grupas «Frukti», gan Jūlijas Tereščenko izredzes uz galveno balvu ir novērtētas ar likmes izmaksas koeficientu 3,00 jeb aptuveni 30% varbūtību. Kazahstānas izpildītāja ADAM izredzes triumfēt uz Dzintaru Koncertzāles skatuves novērtētas ar likmes izmaksas koeficientu 6,75 (14% varbūtība). Visai augstu ir novērtētas arī ukraiņu dziedātāja Arkādija Voitjuka izredzes - koeficients 7,75. Vēl vairāku izpildītāju, ieskaitot Pēteri Upelnieku, cerības uz pirmo vietu atspoguļo koeficients 10,00 (8% varbūtība).

«Jau 12.gadu pēc kārtas jūlija beigas paies konkursa «Jaunais vilnis» noskaņās. Šogad uz Dzintaru Koncertzāles skatuves kāps 16 jauni un talantīgi izpildītāji no 12 dažādām valstīm. Kā jau ierasts visplašāk tiek pārstāvēta Krievija. Šo valsti pārstāvēs četri izpildītāji, no kuriem īpaši izceļas grupa «Frukti» un uzlecošā zvaigzne Jūlija Tereščenko. Atraktīvā grupa «Frukti» tika izveidota, apvienojoties deviņiem muzikāli apdāvinātiem mūziķiem, kuri, lai arī pārstāvēja dažādus mūzikas žanrus, spēja atrast daudz ko kopīgu. Neapšaubāmi, ka viņu oriģinalitāte, atraktivitāte un lielā enerģija varētu iekarot žūrijas simpātijas. Žūriju un citus konkursa skatītājus neatstās vienaldzīgus arī Krievijas jaunās estrādes zvaigznes Jūlijas Tereščenko izcilais vokāls,» dalībnieku izredzes komentē pieredzējušais bukmeikers Roberts Egle.

«Latvijas pārstāvis Pēteris Upelnieks šobrīd neierindojas starp galvenajiem pretendentiem uz uzvaru, taču potenciāli varētu cīnīties par vietu labāko sešiniekā. Pēterim jau ir pieredze konkursā «Jaunais vilnis», kuru ieguvis 2010.gadā kopā ar grupu «PeR», iegūstot 11.vietu. Šī pieredze varētu sniegt papildus pārliecību uz skatuves. Par viņa lielākajiem plusiem var uzskatīt vokālās prasmes, atvērtību un vienkāršību, kas bieži vien ir atslēga uz augstu žūrijas vērtējumu,» stāsta Roberts Egle.

Lai arī kompānija Betsafe.com jau iepriekš ir veiksmīgi prognozējusi Eirovīzijas laureātus, bukmeikers Roberts Egle atzīst, ka prognozēt konkursa «Jaunais vilnis» uzvarētāju ir daudz grūtāk, jo Jūrmalā notiekošajā konkursā piedalāsjauni izpildītāji, kuri vēl nav ieguvuši plašu atpazīstamību.

Vairākkārt konkursā «Jaunais vilnis» uzvarētāja laurus ir plūkuši Krievijas izpildītāji. Pēdējo reizi tas notika pirms gada, kad uzvarēja dziedātāja Niloo. Latviju pērn konkursā pārstāvēja grupa «Framest», kas ieguva augsto ceturto vietu. Jāatzīmē, ka vislabāk no Latvijas pārstāvjiem konkursā ir veicies grupai «Cosmos» un dziedātājam Intaram Busulim, kuri triumfēja 2004. un 2005.gadā.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO