Nokia prezentējusi jaunu viedtālruni Nokia Lumia 1020, kas aprīkots ar 41 megapikseļa kameras sensoru.

Pateicoties Nokia izstrādātajai PureView attēlveidošanas tehnoloģijai, kas ietver arī optisko attēla stabilizāciju, ar Nokia Lumia 1020 iespējams uzņemt visdetalizētākos un spilgtākos attēlus viedtālruņu tirgū.

Nokia Lumia 1020 41 megapikseļa kamerā izmantotā ZEISS optika ar sešām lēcām un optiskā attēla stabilizāciju nodrošina īpaši skaidru attēlu uzņemšanu arī vājā apgaismojumā. Viedtālruņa kamera uzņem skaidrus video ar stereo skaņu pat visskaļākajos koncertos, pateicoties Nokia Rich Recording funkcijai, kas spēj vadīt sešas reizes lielāku skaņas spiedienu nekā ierastie viedtālruņu mikrofoni.

Ar Nokia Lumia 1020 uzņemts attēls / Foto: Nokia

Tālrunis iekļauj arī jaunu kameras lietotni Nokia Pro Camera, ar kuru ikviens var uzņemt profesionālas kvalitātes attēlus – piemēram, objekta fokusa attālums (zoom) var tikt mainīts ne tikai pirms attēla uzņemšanas, bet arī pēc attēla uzņemšanas. Ar «dual capture» funkciju Nokia Lumia 1020 iespējams uzņemt attēlus divās izšķirtspējās vienlaicīgi – 38 megapikseļu attēlu plašām rediģēšanas iespējām un 5 megapikseļu attēlu, ar ko var vienkārši dalīties sociālajos tīklos.

Nokia Lumia 1020 ar Windows Phone 8 operētājsistēmu nodrošina lietotājam ātru un intuitīvu lietošanu un plašas personalizēšanas iespējas – viedtālrunī pieejamas kā Microsoft Office lietotnes un Exchange e-pasts, HERE kartes un navigācijas pakalpojums, tiešsaistes krātuve SkyDrive, tā arī visas populārākās sociālo tīklu lietotnes un vēl aptuveni 145 tūkstoši citu lietotņu un spēļu no Windows Phone Marketplace.

Ar Nokia Lumia 1020 uzņemts attēls / Foto: Nokia

Hipstamatic paziņoja, ka izveidota jauna lietotne Oggl PRO, kas paredzēta ekskluzīvi Nokia Lumia 1020. Oggl ļauj dalīties ar attēliem tādos sociālajos tīklos kā Facebook, Twitter, Foursquare, Tumblr, Flickr un Instagram. Arī tādas lietotnes kā Vine, Path un Flipboard drīzumā būs pieejamas Windows Phone platformai.

Nokia Lumia 1020 dzeltenā, baltā un melnā krāsā būs pieejams šā gada ceturtajā ceturksnī un maksās virs 500 latiem.

Nokia Lumia 1020 specifikācijas

Operētājsistēma Windows Phone 8
HERE karšu un navigācijas pakalpojums Bezmaksas HERE Maps and HERE Drive+; Bezmaksas HERE Transit pieejams Marketplace
Displejs 4.5collu AMOLED WXGA (1280x768), 2.5 D sculpted Corning Gorilla Glass 3, PureMotion HD+, ClearBlack, high brightness mode, sunlight readability, super sensitive touch, Nokia Glance Screen (nodrošina lietošanu arī ar, piemēram, cimdiem)
Akumulators 2000 mAh battery, bezvadu lādēšanas atbalsts
Procesors 1.5 GHz dual-core Snapdragon S4
Kamera PureView 41 MP ar optisko attēla stabilizāciju, izšķirtspēja: 7712 x 5360. Iekļauj Nokia Pro Camera funkciju. Xenon zibspuldze attēlu uzņemšanai, LED zibspuldze video uzņemšanai
1.2 MP platleņķa priekšējā kamera
Atmiņa 2 GB RAM, 32 GB iebūvētā atmiņa; 7GB failu uzglabāšana bez maksas tiešsaistes krātuvē SkyDrive
Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams