«Instrumenti»

FOTO: Edgars Kalmēns/TVNET

Pašmāju grupa «Instrumenti» kā īpašie viesi aicināti piedalīties «Depeche Mode» koncertūres «The Delta Machine Tour» vienīgajā brīvdabas koncertā Baltijā šā gada 27.jūlijā Viļņā, Viņģa parkā, informē grupas pārstāvji.

«Instrumenti», kas šomēnes izdeva savu otro studijas albumu «Procrastination» un gatavojas vasaras festivāliem Krievijā, Baltijā un citviet Eiropā, piedāvājumu kāpt uz vienas skatuves ar «Depeche Mode» pieņēmuši ar lepnumu.

«Pagājušā gada oktobrī, kad notika «Depeche Mode» turnejas izziņošanas preses konference, kāds žurnālists no Krievijas Martinam Goram intervijas laikā iedeva mūsu «Arēna Rīga» video koncertierakstu ar ieteikumu apsvērt «Instrumenti» kā iesildošo grupu, ar to šī ideja dzima,» atklāja «Instrumentu» mūziķi.

Latvijā iespēja redzēt un dzirdēt grupu «Instrumenti» būs tikai novembra beigās, kad tiks rīkota grupas jaunā albuma «Procrastination» koncertu sērija «Palladium» koncertzālē.

Sekojot jaunā albuma «Delta Machine» izdošanai, «Depeche Mode» ar koncertu 4.maijā Nicā atklāja savu turneju. Koncerttūres laikā «Depeche Mode» sniegs 38 šovus 25 valstīs, tostarp uzstājoties Milānas «San Siro» stadionā, Berlīnes Olimpiskajā stadionā, «Stade De France» Parīzē, «Lokomotiv» stadionā Maskavā, Romas Olimpiskajā stadionā un citviet.

Biļetes uz Viļņā gaidāmo «Depeche Mode» koncertu iespējams iegādāties internetā «www.ticketpro.lv» un «Ticketpro» biļešu kasēs.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO