Hebe

FOTO: Edgars Kalmēns, TVNET

Nesen notikušajā «Fashion Mood 2013» modes skatē varējām aplūkot arī jaunāko bērnu modē. Lūk, «Aristocrat kids», «Leny Tomy factory» un «Hebe» sezonas aktualitātes.

ARISTOCRAT KIDS: no karaliskā līdz dabas bērnam

Bērnu apģērbu zīmola Aristocrat Kids pavasara/vasaras 2014 kolekcija «Majestic Summer» («Majestātiskā vasara») esot stāsts par karaliskumu, pasaku un aristokrātiju. Kā pati zīmola idejas autore Madara Krieviņa uzsver - mēs protam uzburt pasaku! Šīs kolekcijas ietvaros tika izmantoti četri dažāda veida zīdi, kokvilna, mežģīnes un lins. Kolekcija sastāv no divām daļām - no izteikti majestātiskas un vasarīgi sulīgas. Ar šo kolekciju Aristocrat Kids iepazīstina ar pašu radītām auduma dizaina apdrukām.

Aristocrat Kids

FOTO: Edgars Kalmēns, TVNET

LENY TOMY FACTORY: greznie sapņi

Bērnu apģērbu zīmola Leny Tomy Factory rudens/ziemas kolekciju Winter Diamonds raksturo karalisks šarms, patiesa greznība un izsmalcināta elegance. Tā ir kā elpu aizraujoša «Tūkstoš un vienas nakts pasaka», kas apbur ar savu krāšņumu un izsmalcinātību. Tērpos izmantoti grezni audumi – zeltīts džakards, karalisks samts tumši zilos un violetos toņos, ametista un karameļu nokrāsu tills, lavandas un suflé maiguma tafts, kā arī visās dārgakmeņu nokrāsās zaigojoši Swarovski kristāli.

Leny Tomy Factory

FOTO: Edgars Kalmēns, TVNET

HEBE: ērti, bet ar odziņu!

Bērnu apģērbu zīmola Hebe pavasara/vasaras kolekcija, kā ierasts, tiek ražota no augstas kvalitātes viegli kopjamiem audumiem. Kolekcijas apģērbiem piemīt vienkāršība, kas savienojumā ar pārdomātām detaļām un apdrukām piešķir unikālu raksturu. Katru sezonu zīmols sadarbojas ar Latvijas māksliniekiem, lai kolekcijai piešķirtu īpašu noskaņu. Tā mazajiem nēsātājiem būs piemērota gan nēsāšanai mājās, gan skolas gaitās, ciemojoties, pastaigājoties, spēlējoties un ballējoties. Hebe sevi apģērbu tirgū jau pieteikusi ar unikālajām auduma apdrukām, kurās viennozīmīgi karalis ir kaķis, kuram tumsā acis spīd! Pašlaik kolekcijas veido 4 mākslinieki, kuri pēdējā laikā īpaši aizrāvušies ar dzīvnieku tēmu, kura bērniem patīk!

Hebe

FOTO: Edgars Kalmēns, TVNET

Bet ko par modi domā paši bērni - skaties video :)

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO