Izvarošanas mēģinājumā apsūdzētais Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) izpilddirektors Dominiks Stross-Kāns ar tiesas lēmumu līdz nākamajai sēdei atradīsies apcietinājumā Ņujorkas Raikersailendas cietumā. Tikmēr mediji turpina atklāt arvien jaunas detaļas par iespējamo noziegumu, raksta newsru.com.

Uzbrukumā cietušās sievietes - viesnīcas istabenes vārdu varas iestādes rūpīgi slēpj, taču noskaidrots, ka viņa ir imigrante no Gvinejas, valsts Āfrikas rietumos. Ņujorkā sieviete kopā ar vīru un 16 gadus veco meitu dzīvo Bronksas rajonā.

"The New York Post" raksta, ka sieviete joprojām atrodoties šoka stāvoklī. Darbabiedri viņu raksturo kā "patīkamu, draudzīgu cilvēku". Viesnīcā viņa strādājot jau trīs gadus, un visu šo laiku vadībai pret viņu nav radušās nekādas pretenzijas.

Tikmēr laikraksts "The New York Daily News" ticies ar sievietes kaimiņieni daudzstāvu mājā, kur viņa mitinās. Arī kaimiņiem pret viņu neesot ne mazāko pretenziju, sieviete esot jauka, klusa un brīžiem pat nemanāma.

FOTO: AFP/LETA

Gultā atrasts asins pēdas

Mediji arī noskaidrojuši, ka Strosa-Kāna numuriņa gultā atrastas asins pēdas. Jau iepriekš bija zināms, ka istabene, pret uzbrukumu aizstāvoties, vīrieti esot saskrāpējusi, taču maz ticams, ka šie skrāpējumi varēja atstāt atrastās asins pēdas.

Pirmais cilvēks, ar kuru 32 gadus vecā sieviete pēc uzbrukuma sazinājās, bija viņas brālis - kāda restorāna menedžeris. Māsa teikusi viņam izstāstījusi notikušo, norādot, ka kāds francūzis viņai "ļoti nodarījis pāri". Tieši brālis esot ieteicis sievietei nekavējoties sazināties ar savu advokātu.

Apgalvo, ka nevis bēdzis, bet steidzies uz tikšanos

Jau ziņots, ka SVF izpilddirektoru Donikiku Strosu-Kānu apsūdz viesnīcas istabenes izvarošanas mēģinājumā. Brīdī, kad istabene ieradusies uzkopt numuriņu, domājot, ka tajā neviena nav, Stross-Kāns esot viņai kails uzbrucis un ievilcis guļamistabā. Sieviete aktīvi pretojusies, un viņai izdevies izrauties, taču vīrietis viņu esot vēlreiz panācis un ievilcis vannasistabā, kur seksuālas vardarbības mēģinājumu atkārtoja. Sievietei izdevās bēgt vēlreiz, un viņa par notikušo uzreiz informēja viesnīcas personālu, kas izsauca policiju. Stross-Kāns viesnīcu tikmēr steigā pameta, atstājot tur daļu personīgo mantu un telefonu. Viņa advokāti apgalvo, ka viņš nevis esot bēdzis, bet gan steidzies uz kādu tikšanos.

Sūdzības bijušas jau iepriekš

SVF vadītājam saistībā ar iespējamo nodarījumu veiktas DNS analīzes, un Ņujorkas tiesa viņu vakar nolēma apcietināt vismaz līdz nākamajai tiesas sēdei. Jāatgādina, ka Stross-Kāns seksuālās vardarbības skandālos bijis iesaistīts jau iepriekš. Saistībā ar notikušo, pret viņu varas iestādēs nolēmusi vērsties arī kāda franču žurnāliste.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO