FOTO: LETA

Sestdien Rīgā notiekošā operatīvo transportlīdzekļu parāde un drošības festivāls ģimenēm ar bērniem «Piedzīvojumu vasara 2013» piesaistīja visai lielu iedzīvotāju interesi. Pārsvarā to apmeklē ģimenes ar bērniem.

Kronvalda parkā, kur notiek pasākums, sākotnēji nebija vērojams pārāk daudz apmeklētāju, tomēr to skaits arvien palielinājās, un arī veidojās nelielas rindas, lai piedalītos vairākās aktivitātēs, piemēram, lai izmēģinātu šaušanu pa mērķi vai noņemtu pirkstu nospiedumus.

Tāpat apmeklētāji, pārsvarā bērni, labprāt izmanto iespēju aplūkot operatīvos transportlīdzekļus un priecīgi fotografējas ar tiem.

Festivālu rīko Valsts policija sadarbībā ar partneriem un tas notiek šodien no plkst. 11 līdz 19. Pasākuma apmeklētāji var piedalīties radošajās darbnīcās, pie Valsts policijas koledžas un Robežsardzes darbiniekiem varēs iemēģināt roku šaušanā pa mērķi un uzzināt, kā rīkoties, nonākot saskarsmē ar ieročiem, kā arī būs iespēja aplūkot un paturēt rokās policijas un robežsardzes tehniku un aprīkojumu. Tāpat būs iespēja arī noņemt savus pirkstu nospiedumus un veidot pēdu atlējumus kopā Kriminālistikas pārvaldes darbiniekiem.

Mediķi sniedz konsultācijas pirmās palīdzības sniegšanā

Drošības festivāla laikā kopā ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem ir iespēja arī uzzināt visu, kas saistīts ar cilvēka dzīvības glābšanu un pirmās palīdzības sniegšanu. Tāpat var saņemt informāciju un padomus saistībā ar elektrodrošību un gāzes drošību.

Kronvalda parka teritorijā ir izvietoti arī visu operatīvo dienestu transportlīdzekļi.

Tāpat pasākumā ir iespēja iegūt informāciju par vasaras nometnēm un citām laika pavadīšanas iespējām vasarā. Par atmosfēru festivāla laikā rūpējas vairākas bērnu popgrupas.

Pasākumā piedalās Valsts policija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Nacionālie bruņotie spēki, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, Valsts robežsardze, uzņēmumi «Latvenergo», «Latvijas Gāze», kā arī daudzi citi.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO