Nokia prezentējusi viedtālruni Nokia Lumia 925, kas ir apbalvojumiem un inovācijām bagātā viedtālruņa Nokia Lumia 920 sekotājs.

Nokia Lumia 925 ir metāla un polikarbonāta korpuss un jaunākās PureView kameras tehnoloģijas, kā arī jaunas funkcijas un lietotnes.

Nokia Lumia 925 aprīkots ar vismodernāko kameras lēcas tehnoloģiju un nākamās paaudzes attēlveidošanas tehnoloģiju, kas ļauj uzņemt skaidrākus, spilgtākus attēlus un video, kā arī

nodrošina vislabāko rezultātu attēlu uzņemšanai vāja apgaismojuma apstākļos.

Nokia Lumia 925 pieejama arī jauna Nokia Smart Camera funkcija, kas drīzumā būs pieejama visam Lumia Windows Phone 8 viedtālruņu klāstam. Nokia Smart Camera ļauj vienkāršā un ātrā veidā uzņemt desmit attēlus reizē un rediģēt tos pa daļām, kombinējot vienā augstas kvalitātes attēlā.

Attēls, kas uzņemts ar Nokia Lumia 925 / Foto: Nokia

Vienlaikus ar Lumia 925 viedtālruņu lietotāju rīcībā tiks nodotas arī jaunas lietotnes – Hipstamatic jauno lietotni Oggl, kas ļauj uzņemt, rediģēt un dalīties ar augstas kvalitātes attēliem. Oggl lietotne ļauj dalīties ar attēliem tādos sociālajos tīklos kā Facebook, Twitter, Foursquare, Tumblr, Flickr un Instagram.

Tāpat kā pārējie Nokia Lumia sērijas viedtālruņi, arī Nokia Lumia 925 lietotājiem nodrošina bezmaksas karšu un navigācijas pakalpojumu. HERE navigāciju ir iespējams izmantot arī bezsaistē.

Nokia Lumia 925 veikalos nonāks šī gada ceturtajā ceturksnī un tā nesubsidētā cena būs aptuveni 400 latu.

Šobrīd Latvijas tirgū pieejami trīs Nokia Lumia sērijas viedtālruņi ar Windows Phone 8 operētājsistēmu – Nokia Lumia 920 arī Nokia Lumia 820 un Nokia Lumia 620 viedtālruņi. Drīzumā veikalu plauktos nonāks arī šī gada Mobile World Congress 2013 ietvaros prezentētais Nokia Lumia 720 viedtālrunis, kurš maksās ap 250 latiem.

Specifikācija

Operētājsistēma Windows Phone 8
HERE karšu un navigācijas pakalpojumi Bezmaksas karšu un navigācijas pakalpojums HERE Maps and HERE Drive+; Bezmaksas HERE Transit lietotne (navigācija pārvietojoties ar sabiedrisko transportu) pieejams tiešsaistes lietotņu veikalā
Displejs 4.5collu AMOLED WXGA (1280x768), 2.25 D sculpted Gorilla 2 Glass, ClearBlack, High Brightness Mode, Sunlight Readability, Super Sensitive Touch (nodrošina lietošanu arī ar, piemēram, cimdiem)
Akumulators 2000 mAh; bezvadu uzlādes atbalsts, pievienojot atsevišķu vāciņu
Procesors 1.5 GHz divkodolu Snapdragon procesors
Kamera 8.7 MP ar PureView tehnoloģiju un optisko attēla stabilizāciju, autofokusu, LED zibspuldzi, advancētākā kameras lēcas tehnoloģija, 1080p HD video uzņemšanas iespēja (30fps) ar optisko attēla stabilizāciju. Nokia Smart Camera funkcija;
1.2 MP platleņķa priekšējā kamera
Atmiņa 1GB RAM, 16 GB iekšējā atmiņa; 7GB failu uzglabāšana bez maksas tiešsaistes krātuvē SkyDrive
Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams