Nordea Rīgas maratons, kas norisināsies pēc trim nedēļām, 22.maijā, būs līdz šim tehnoloģiski inovatīvākais Nordea Rīgas maratons – Lattelecom kā maratona tehnoloģiskais partneris šogad piedāvās interaktīvu iespēju līdzjutējiem ar video sveicienu atbalstīt savus maratonistus. Šādu iespēju saviem dalībniekiem piedāvā arī slavenais Ņujorkas maratons.

Šogad par prioritāti izvēloties rūpes par līdzjutēju iesaistīšanu maratonā, Lattelecom izstrādājis interneta vietni www.uzmundrini.lv, kur ikviens interesents varēs pievienot personalizētu uzmundrinājuma sveicienu savam maratona skrējējam video, foto vai teksta formātā.

Maratonistam, šķērsojot īpašu, ar sensoriem aprīkotu zonu, kas uztvers skrējēja numurā ievietotā čipa signālu, Lattelecom izstrādātā sistēma atlasīs konkrētajam skrējējam adresētos sveicienus un projicēs tos uz lielajiem ekrāniem, kas izvietoti trasē.

''Visiem sportistiem ir sen zināms, ka tieši līdzjutēju atbalsts dod papildu impulsu, lai sasniegtu vēl labākus rezultātus. Lattelecom kā Latvijas vadošajam informācijas un komunikācijas tehnoloģijas nozares uzņēmumam un maratona tehnoloģiju partnerim ir svarīgi, lai šis pasākums būtu arī tehnoloģiski moderns, tādēļ katru gadu cenšamies palielināt tehnoloģisko inovāciju klātbūtni maratonā. Mūsu komanda ir čakli strādājusi, lai, izmantojot moderno tehnoloģiju iespējas, Nordea Rīgas maratona dalībnieki saņemtu uzmundrinājumus no saviem līdzjutējiem tieši tad, kad tas ir visvairāk vajadzīgs,'' norāda Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Viņš arī aicina līdzjutējus uz maratona treniņiem Mežaparkā 1. un 15. maijā, kad Lattelecom nodrošinās iespēju iefilmēt videosveicienu.

Līdzjutēji sveicienu varēs uzfilmēt vai nofotografēt arī paši, pēc tam to pievienojot mājas lapā www.uzmundrini.lv. Uzmundrinājumus varēs pievienot līdz 18.maijam.

Skrējiena laikā vienam maratonistam tiks nodemonstrēts viens uzmundrinājums, taču pēc finiša, ievadot savu skriešanas numuru, www.uzmundrini.lv mājas lapā skrējēji varēs noskatīties visus sev veltītos uzmundrinājumus.

Video garumam ir ierobežojums – 10 sekundes, taču rekomendējam svarīgāko visiem līdzjutējiem pateikt piecās sekundēs, lai ikviens dalībnieks saņemtu tieši sev domātos uzmundrinājumus.

Informācija par ekrānu atrašanās vietām trasē tiks paziņota visiem dalībniekiem un līdzjutējiem pirms 22.maija.

Lattelecom nodrošinātie maratona tehnoloģiskie risinājumi

Skriešanas intensitātes špikeris, ar kura palīdzību ir iespējams trasē sekot līdzi noskrietajai distancei un tajā pavadītajam laikam. Maratona expo laikā, ievadot datorā savu izvēlēto distanci un vēlamo finišēšanas laiku, ikviens interesents, kas skries 10, 21, un 42 km distanci, saņems aproci ar vēlamo skriešanas laika sadalījumu pa posmiem. Tas palīdzēs sekot līdzi ātrumam un ļaus regulēt skriešanas intensitāti.

Īsziņa ar rezultātu

Arī šogad katrs dalībnieks, šķērsojot finiša līniju, saņems savu rezultātu īsziņā uz mobilo tālruni.

Elektroniski lejupielādējams diploms – tāpat kā iepriekšējā gadā, pēc finiša ikvienam dalībniekam būs iespēja lejupielādēt personalizētu diplomu ar informāciju par savu rezultātu, vietu, vietu vecuma grupā un vidējo ātrumu.

Nordea Rīgas maratonam šobrīd reģistrējušies 9389 dalībnieki, un lielāko komandu ar 1250 dalībniekiem pieteicis Lattelecom.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO