16.aprīlī Ventspilī viesosies ''Nordea'' Rīgas maratons, kur pulksten 12:00 notiks pavasara skrējiens ar startu Reņķa dārzā, vēsta organizatori.

Aicināts piedalīties ikviens Ventspils iedzīvotājs un pilsētas viesis – neatkarīgi no vecuma, fiziskās sagatavotības un iepriekšējās skriešanas pieredzes. Dalība 16.aprīļa pasākumā ir bez maksas, un tam iepriekšēja reģistrēšanās nav nepieciešama.

Pasākuma laikā dalībniekiem tiks piedāvāta trase 1 km apļa garumā, kas ļaus ikvienam izvēlēties un kombinēt saviem spēkiem un treniņa plāniem atbilstošu skrējiena garumu. Visi dalībnieki aicināti ierasties sporta apavos un skriešanai piemērotos tērpos.

Pēc pasākuma visi skriet gribētāji uz vietas par samazinātu dalības maksu varēs piereģistrēties 22.maija ''Nordea'' Rīgas maratonam un 19.jūnija Ventspils Piedzīvojumu parka pusmaratonam.

Kopā ar visiem skries arī Daina Paipala, Ventspils domes sporta pārvaldes vadītāja, Andris Valerts, Ventspils Maratona kluba vadītājs un Aigars Nords, ''Nordea'' Rīgas maratona organizatoru komandas vadītājs. Treniņu sportisko daļu, iesildīšanos pirms un pēc skrējieniem, kā arī profesionālos padomus nodrošinās sporta ārstes un treneres no "Sporta laboratorijas" – Sandra Rozenštoka un Agnese Lāce.

Šis jau būs otrais šāda veida sadarbības pasākums, jo pirmais pavasara iesildīšanās treniņš turpat Raņķa dārzā notika jau pirms gada un tajā pulcējās vairāk nekā 100 Ventspils aktīvākie dažāda vecuma skrējēji.

Ventspils skriešanas sezonas atklāšanas pavasara skrējienu organizē Ventspils Piedzīvojumu parka pusmaratona organizatori sadarbībā ar ''Nordea'' Rīgas maratona organizatoriem un Ventspils pilsētas domi.

22.maijā ''Nordea'' Rīgas maratons notiks jau 21.reizi.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO