Britu roka leģendas «The Rolling Stones» spēlēs šī gada Glastonberijas festivālā, trešdien paziņoja pasākuma rīkotāji. Grupa nekad iepriekš nav uzstājusies Glastonberijas festivālā, taču pēc tās veiksmīgās 50.jubilejas koncertturnejas medijos pastiprinājās baumas par iespējamo piedalīšanos.

«Es nevaru sagaidīt Glastonberiju. Gumijas zābaki un telts jau sagatavoti!» tvītoja rokgrupas līderis Miks Džegers.

Festivāla rīkotāja Emīlija Īvisa rokeru piedalīšanos nosauca par «lielāko veiksmi, kādu varam iedomāties».

«Es nevaru atcerēties gadu, kad mēs nebūtu centušies vai vismaz gribējuši, lai «The Rolling Stones» spēlē Glastonberijā,» viņa teica. «Tas ir liels pagodinājums. Šķiet, ka arī viņi priecājas, jo par to runā abās nometnēs.»

Ģitārists Ronijs Vuds lielījās, ka viņš esot pierunājis pārējos grupas dalībniekus uzstāties lielākajā brīvdabas festivālā pasaulē. «Es uz puišiem pielietoju savas pārliecināšanas spējas nedēļām ilgi. Priecājos, ka mēs to darīsim, un nepacietīgi gaidu, kad kāpsim uz skatuves,» viņš teica.

«Pagājušajā gadā mēs lieliski pavadījām laiku, un enerģija grupas biedru starpā ir tik laba,» viņam piebalsoja Kīts Ričardss. «Mēs nevaram sagaidīt Glastonberiju, tiksimies vasaras dienā Anglijā!»

Glastonberijas festivāls norisināsies jūnija pēdējā nedēļas nogalē. «The Rolling Stones» uzstāsies sestdienā.

170 000 biļešu uz šī gada festivālu, kas norisinās piena lopu fermā Anglijas dienvidrietumos, tika izpārdotas mazāk nekā divu stundu laikā.

Līdz šim apstiprināti aptuveni 200 izpildītāji, kuru vidū ir folkroka grupa «Mumford & Sons», rokgrupa «Arctic Monkeys» un dziedātājs Elviss Kostello (Elvis Costello).

Pilna festivāla programma šeit

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams