Ja vēlies būt stilīga un tērpties atbilstoši jaunākajām modes tendencēm, tad šajā pavasarī izvēlies apģērbu 60. vai 90. gadu stilā! Vienlaikus modes māksliniece Šeila sarunā ar portālu TVNET akcentēja, ka nevajadzētu izmest visu iepriekš iegādāto apģērbu un drudžaini skriet uz veikalu pēc jauna un modīgāka.

Vispirms Šeila atgādināja, ka šopavasar, tāpat kā iepriekšējās sezonas, katrai sievietei vajadzētu atcerēties, ka viņa ir personība.

Nevajadzētu pilnībā un precīzi kopēt slavenību dārgos tērpus. Pat ja sieviete vēlas līdzināties sabiedrībā pazīstamām dāmām, viņu apģērbi un aksesuāri būtu jāpielāgo sev un savam stilam.

Katram jāapzinās savi un sava auguma plusi un mīnusi.

«Mēs katrs esam personība. Mums nav jākopē slavenību apģērbi katrā krāsā un detaļā.»

Jāskatās un jāizpēta, kas katrai sievietei piestāv. Pat ja krāsa ir modē, to nevajadzētu izmantot, ja tā nepiestāv, Šeila akcentēja.

Uzmanīgi ar dzelteno!

Šopavasar apģērbos modē būs visu veidu dzeltenie toņi. Taču ar tiem vajadzētu uzmanīties, jo ne visu cilvēku sejas ādai piestāv dzeltenā krāsa. Ja dzeltenais nepiestāv, taču ļoti gribas ģērbties atbilstoši jaunākajām modes tendencēm, vēlams dzelteno krāsu izvēlēties biksēs, somās, apavos - katrā ziņā tālāk no sejas.

Šajā pavasarī joprojām būs aktuālas 60.gadu tendences.

Vēl nesen modē bija ļoti maigi pasteļtoņi, taču šajā sezonā tie kļūst spēcīgāki un tiešāki.

Tā kā 1960.gados dominēja hipiju noskaņas, tās būs jūtamas arī šajā pavasarī. Aktuāli būs arī etno raksti, dzīvespriecīgas apdrukas ar interesantiem un stilizētiem ziediem un ornamentiem. Tāpat stilam piestāvēs maigums, sievišķība un izsmalcinātība.

Iepriekšējās sezonās apavi varēja disonēt ar apģērbu. Taču šopavasar ieteicama apavu, aksesuāru un apģērba saskaņošana. Ar kurpēm un rotām var labi akcentēt 60.gadu tendences drēbēs un kopējā stilā.

Ja apnīk maigie 60.gadu pasteļtoņi, varat tos nomainīt pret «ārkārtīgi kliedzošiem» toņiem, piemēram, violeti zilo vai nešpetni rozā.

No ļoti spilgtām krāsām darināts apģērbs būs ļoti stilīgs.

Ja vien iederas cilvēka kopējā stilā, tā pasniegšanas veidā un dzīvesveidā, var izvēlēties krāsas, kuras bieži dominē reklāmās un ko izmanto uzmanības pievēršanai, piemēram, spilgti rozā vai dzeltens. Šīs neona krāsas drošības nolūkos izmanto arī transporta jomā, piemēram, kuģniecībā.

Atcerēties 90.gadu stilu

Ja nevēlaties tērpties 60.gadu stila apģērbā, dodiet priekšroku 90.gadu tendencēm! Šo laiku drēbes droši varat iegādāties lietoto apģērbu veikalos, kur ir liels piedāvājums.

Par nesenajiem 90.gadiem šajā pavasarī atgādinās to laiku audumi un šuvums, kad «viss izskatījās par lielu un pārāk pabalējis.» Modē būs puiciski krekli, t-krekli, izbalējuši džinsi. Aktuāla būs apģērbu kārtainība, brīvi krītošas drēbes, interesanti aksesuāri.

Ja šis brīvdomīgais stils nav piemērots jūsu profesionālajām darba gaitām, Šeila iesaka ar to brīvi spēlēties vakaros un brīvdienās.

Nevajag visu mest ārā

Rezumējot modes māksliniece uzsver, ka, domājot par pavasara stilu, nevajadzētu izmest ārā visus iepriekš iegādātos apģērba gabalus. Drīzāk jāmācās tos kombinēt ar jaunākajām aktualitātēm. «Modē ir viss, modē ir katra cilvēka stils. Ja cilvēks jūtas labi ar bālu ādas krāsu un ādas apģērbu, viņam tas nav jāizmet.»

Piemēram, nākamajos mēnešos joprojām būs stilīgi valkāt melnās, baltās un melnbaltās drānas.

Kopumā Šeila priecājas, ka daudz Rīgas veikalu jau piedāvā jaunajai sezonai atbilstošu apģērbu, apavus un aksesuārus. Par tiem domājuši gan ārvalstu, gan vietējie modes mākslinieki.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams