TVreklāma.lv ar gandarījumu atskatās uz pagājušās nedēļas nogali - «Muzikālās bankas 2012» noslēguma ceremoniju, kura 26. janvārī norisinājās Ventspils Olimpiskajā centrā un tika translēta LTV1.

Šim projektam, kas ir viens no krāšņākajiem televīzijas šoviem, uzņēmums TVreklāma.lv veidoja Latvijā ne tik bieži izmantoto video scenogrāfiju.

‘’Video scenogrāfijas izmantošana man ļāva katrai no 15 dziesmām radīt unikālu skatuves noformējumu, kas vispilnīgāk atklātu dziesmas koptēlu plašā sajūtu gammā.

Šāds scenogrāfijas veids ļauj skatuvei pulsēt līdzi dziesmas dinamikai, papildināt mūzikas, vārdu un izpildījuma kopējo iespaidu

ar atbilstošām vizuālām noskaņām - kā tādiem spilgtiem punktiem uz "i". Un, gluži praktiski, video scenogrāfija elastīgi ļauj māksliniekus burtiski "ielikt" dziesmas vidē – zibeņos un negaisos, zem saldo astoņdesmito disko bumbas, viļņu putās, austrumu vai latvju motīvos, pilsētas vidū, mežā un debesīs. Esmu gandarīts par rezultātu un ceru, ka manu scenogrāfiju patiesi izbaudīja un novērtēja gan zālē sēdošie, gan TV skatītāji," atzīst TVreklāma.lv mākslinieciskais vadītājs un video datorgrafiķis Rihards Šešo.

Foto: publicitātes
Foto: publicitātes

‘’Tas bija intensīvs radošs darbs trīs nedēļu garumā, pēdējās trīs diennaktis nācās pat iztikt bez atpūtas brīžiem. Mākslinieciskās ieceres īstenošanai bija nepieciešams arī apjomīgs tehniskais nodrošinājums - tika izmantoti desmit video projektori un seši LED sistēmas ekrāni no Igaunijas, kā arī vairāki jaudīgi serveri, jo, piemēram, visu projicēto video attēlu renderēšana aizņēma pilnas divas dienas," stāsta mākslinieks.

Foto: publicitātes

‘’Muzikālās bankas 2012" režisors Valdis Pavlovskis, vērtējot muzikālo izrādi, uzsver to jauno un īpašo, ko šajā reizē piedāvājis mākslinieks Rihards Šešo: "Parasti video scenogrāfijā izmanto trīs lielus ekrānus, šeit jaunums bija dalītie ekrāni, kur attēls plūst no ekrāna uz ekrānu, paspilgtinot ieceri ar lielāku dinamiku un padarot scenogrāfiju telpiskāku, neparastāku."

Režisors atzinīgi vērtē Riharda Šešo iespēto - īsā laikā ar minimāliem līdzekļiem panākt tik saistošu skatuves ietērpu.

"Tikai decembrī uzzinām, kuras 15 dziesmas iekļuvušas "Muzikālās bankas" finālā, un sākas spraigs darbs."

Režisors V. Pavlovskis un mākslinieks R. Šešo iepriekš sadarbojušies arī teātra izrādēs un citos projektos.

TVreklāma.lv televīzijas vizuālās mākslas jomā darbojas jau desmit gadu. Līdztekus televīzijas reklāmām ir radīta video scenogrāfija Leļļu teātra izrādēm "Pepija Garzeķe", "Nāc pie puikām", "Pīļu namiņš". Pēdējos trīs gadus TVreklāma.lv piedalījusies arī festivālā "Staro Rīga".

Vairāk informācijas par uzņēmuma veidotajiem TV un audio risinājumiem - TVreklama.lv.

TVreklāma.lv

Lai iegūtu papildu informāciju, rakstiet rihards.seso@gmail.com vai zvaniet 29856585.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams