Taivānā trešdien atklāts pirmais restorāns lelles Bārbijas faniem.

Amerikāņu rotaļlietu ražotājs «Mattel» licencējis «Barbie Cafe» izveidošanu un cer, ka dzīvīgā iepirkšanās kvartālā atvērtais restorāns palīdzēs nostiprināt «Barbie» zīmolu arī modē.

«Mēs izvēlējāmies Taivānu, jo tāda veida restorāni šeit ir ļoti iecienīti un veiksmīgi. Mēs esam pārliecināti, ka «Barbie Cafe» veicinās mūsu zīmola atpazīstamību,» sacīja «Mattel» Ķīnas nodaļas galvenais menedžeris Igijs Jips.

Taivānā «Mattel» ražo ne tikai rotaļlietas, bet arī apģērbu, aksesuārus un mēbeles, no kuriem daži modeļi būs nopērkami arī jaunatvērtajā kafejnīcā.

Jips uzskata, ka restorāns piesaistīs apmeklētājus arī no Ķīnas, Honkongas un Japānas, kas ir aktīvākās Taivānas tūristu grupas.

Biroja darbiniece Džesika Ho no Taipejas, kurai ir piecus gadus veca meita, priecājas par «Barbie Cafe» atklāšanu. «Mēs mīlam Bārbiju, un šī ir tik skaista un piemīlīga vieta, ka, šķiet, mūsu sapnis ir piepildījies. Mēs noteikti šeit svinēsim viņas nākamo dzimšanas dienu,» viņa teica.

Sākotnēji lelles tika ražotas Taivānā, taču 80.gados «Mattel» taupības nolūkos pārcēla ražotnes uz Ķīnu un citām valstīm.

2009.gadā «Mattel» Ķīnā atvēra Bārbijas veikalu, tomēr divus gadus vēlāk to zemā pieprasījuma dēļ nācās slēgt.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams