FOTO: Aleksejs Oņegins

26. janvārī Rīgā pie t/p Alfa, Brīvības ielā 372 - «Alfa Ziemas parkā» pirmo reizi Baltijas valstīs notiks snovborda sacensības aiz lineārā kabeļa, TVNET informē pasākuma organizatori.

Lineārā kabeļa izmantošana iepriekš plašāk bija pazīstama veikbordā, un «Alfa Ziemas parks» ir pirmais šāda veida parks visā Baltijas reģionā, kur lineārā kabeļa sistēma tiek izmantota arī snovbordā.

Parkā ir izvietotas dažāda veida konstrukcijas un tramplīni, uz kuriem adrenalīna devu var gūt jebkura līmeņa braucējs.

Atšķirībā no visiem ierastā kalna apmeklējuma, lineārā snovparka trasē nav jātērē laiks, braucot augšā ar pacēlāju, un brauciens ar dēli vai slēpēm ir tieši tik ilgs, cik katrs pats vēlas. Tāpēc brauciens var ilgt kaut stundu, ja vien rokām pietiek spēka, un pat profesionālam braucējam stunda aiz kabeļa var būt nopietns pārbaudījums.

Otra «Alfa Ziemas parka» atrakcija ir kameršļūkšana.

Aiz tāda paša veida kabeļa, kāds ir snovborda trasē, ir iespējams izbraukt ar kopā savienotām kamerām. Šī izklaide piemērota gan ģimenēm ar bērniem, gan adrenalīna alkstošiem jauniešiem – viss ir atkarīgs no ātruma, kuru var pielāgot katra vēlmēm.

26. janvāra sacensības solās būt aizraujošas gan skatītājiem, gan pašiem dalībniekiem, jo kur gan vēl redzēts ziemas sporta veidu parks pilsētā? Par 1000 Ls lielo balvu fondu cīnīsies Latvijas labākie snovborda un veikborda braucēji.

Pasākuma ietvaros skatītāji bez maksas varēs izmēģināt parka piedāvātās atrakcijas! Savukārt par ritmisku un iedvesmojošu mūziku rūpēsies pazīstamā DJ Nina Elektrichka, kas arī būs redzama starp sacensību dalībniekiem.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO