Šova "Precamies?!" vadītājas: Māra Ošuroka, Binnija Ārberga un Lote Gediņa

FOTO: TV3 publicitātes foto

Tuvojoties gada mīlestības svētkiem, Valentīna dienai, sāksies sarunu šova par attiecībām «Precamies!?!» otrā sezona! Iecerēts, ka tieši mīlestības svētku dienā būs tikšanās ar pāriem, kuri ne tikai veiksmīgi ir atraduši viens otru, bet arī plāno precības! Šova veidotāji aicina arī jaunajā sezonā piedalīties un izmēģināt savu veiksmi, iepriekšējā sezonā apliecina to, cik daudz Latvijā ir gan jauni, gan cilvēki labākajos gados - vieni bez savas otras pusītes, kuri alkst satikt savu mīļoto. Ja esiet gatavi dalīties ar savu attiecību stāstu un uzsākt jaunas, piesakieties jau tagad «lnt.lv», bet šovu «Precamies!?!» vērojiet no 5.februāra darbdienās 19:00 kanālā LNT!

Sarunu šova «Precamies!?!» pirmajā sezonā iespēju iepazīties izmantoja teju 200 atšķirīga vecuma cilvēki. Līdz šim īpaša uzskaite nav veikta, tomēr zināms, ka daudzi satiekas, dažādiem veidiem sazinās un daži pat gatavojas kāzām. «Līdzīgi kā ārsti, kuri ikdienā sastop cilvēkus ar sāpēm, kaitēm un sūdzībām par sliktu pašsajūtu, mēs raidījumā tiekamies ar cilvēkiem, kuriem nogājis greizi, veidojot attiecības. Ar lielu cieņu un apbrīnu, klausāmies cik mierīgi un pat gaiši raidījuma varoņi stāsta par savām kļūdām, vilšanos un neveiksmēm un, cik cerību pilni viņi ir gatavi atkal uzsākt attiecības. Tas iedvesmo. Ceru ne tikai mūs, raidījuma veidotājus, bet arī skatītājus. Lai zem akmeņiem sāktu augt zāle tie jākustina! Ceru, ka arī jaunajā sezonā satiksim cilvēkus, kuri, neskatoties uz savu reizēm sāpīgo attiecību pieredzi, būs gatavi atkal ticēt, cerēt un mīlēt,» stāsta viena no šova «Precamies!?!» vadītājām Lote Gediņa.

Jaunajā sezonā ekspertu rindas uz kādu brīdi tiks papildināta ar stiprā dzimuma ekspertu, studijā gaidāmi īpaši viesi un iecerēti svētku raidījumi. Viens no neparastiem vakariem būs Valentīna dienā 14.februārī, kad varēs sastapt pārus, kuri otro pusīti atraduši raidījumā «Precamies!?!» LNT skatītājiem būs iespējams uzzināt, kuru pāru starpā mīlestības dzirksts joprojām saglabājusies, varēs atcerēties spilgtākos mirkļus no pāru pirmās satikšanās reizes un Jā vārda teikšanas. Pāri atklās, kā mainījusies viņu dzīve pēc piedalīšanās šova, kā arī tiks atklāts, kurš no pāriem ieplānojis precības jau šajā vasarā.

Šova «Precamies!?!» producente Ilze Ūdre stāsta: «Sarunu šovs par attiecībām bija pārsteigums daudziem. Mūs, raidījuma veidotājus, pārsteidza tas, cik atklāti raidījuma dalībnieki stāsta par savu pagātni, savām attiecībām, un arī tas, ka pēc ļoti skarbām pieredzēm cilvēki nebaidās vismaz mēģināt sākt visu no jauna. Jo, lai sāktu visu no jauna, vecuma ierobežojuma tiešām nav.» Izmantojiet iespēju satikt savu izredzēto! Pieteikties tiek aicinātas personas vecumā no 18 gadiem līdz pat sirmam vecumam - mīlestībai derīguma termiņa nav!

Pieteikumu anketu var aizpildīt mājas lapā «lnt.lv».

Atceroties pirmās sezonas raidījumus, skatītājiem vēl ilgi atmiņā paliks reize, kurā piedalījās sirdī jauni cilvēki labākajos gados - kavalierim Egilam bija 78 gadi. Taču cilvēki, kuriem ir milzīga dzīves un attiecību pieredze, apliecināja, ka mīlestībai tiešām nav vecuma ierobežojumu un tiesības būt laimīgiem cilvēkiem ir jebkuros gados.

Skatieties šova Precamies!?! jauno sezonu no 5.februāra darbdienās 19:00 kanālā LNT!

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO