10. februārī jau trešo gadu pēc kārtas Ogres Zilokalnu slēpošanas trasē norisināsies distanču slēpošanas sacensības pāru slēpojumā, TVNET informē organizatori «Nesēdi mājās».

Fans stafetē pirmo reizi iekļauts Tautas klases slēpojums, sporta klases distance paliek nemainīga – 2x30 km (60 km kopā divu cilvēku komandai), Tautas klasei – 2x5 km (10 km kopā divu cilvēku komandai).

Sporta klasē komandas sadalītas grupās pēc dalībnieku sastāva - vīriešu vai jauktā, Tautas klasē uzvar ātrākā komanda neatkarīgi no dalībnieku sastāva. Trase ir apļveida - viens aplis būs aptuveni 3 km garš, un dalībnieki var nomainīt trasē esošo komandas biedru starta - finiša zonā. Maiņu taktiku komandas izvēlas pašas, pēc katra noslēpotā apļa vai vairākiem, maiņu skaits nav ierobežots. Lai piedalītos un finišētu, ir nepieciešams lielisks pārinieks un distanču slēpes.

Dalībniekus un viesus sildīs ne tikai Ogres Zilokalnu slēpošanas trases nobraucienos iegūtais adrenalīns un februāra saules stari, bet arī siltas tējas, gardas putras un pagājušajā gadā ļoti novērtētā mājās gatavotā soļanka. Būs arī neiztrūkstoša ziemas sporta pikninka sastāvdaļa – ugunskurs un mūzika labam garastāvoklim.

Sacensības organizē «Nesēdi mājās», atbalsta Ogres un Ikšķiles novadu domes, «Bright», «Partner Broker», «Hanart Auto», par pilniem vēderiem parūpēsies «Axa». Balvas sarūpēs veikalu tīkls «Fans», informatīvais atbalstītājs TVNET.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams