Uz «Positivus» festivāla galvenās skatuves nākamvasar uzstāsies pasaulslavenā islandiešu ambientā postroka apvienība «Sigur Rós». Positivus festivāls 2013.gadā pirmo reizi notiks trīs dienas, 19., 20.un 21. jūlijā Salacgrīvā. Biļetes nopērkamas www.positivusfestival.com, «Biļešu servisa» kasēs un Nordea bankomātos, informē Maija Anna Ludbārža, «Positivus Music» pārstāve.

Ieskaujot klausītājus neatkārtojamā tēlainu pasaku virpulī, Reikjavīkas mūziķi «Sigur Rós» ir sen gaidīti festivāla viesi - Jónsi skanīgais vokāls un maigi plūstošie ģitāru viļņi lieliski papildinās festivāla vasarīgi sapņaino atmosfēru.

«Sigur Rós» noskaņām bagātie un mūzikas kritiķu augsti vērtētie skaņdarbi tiek izpildīti gan islandiešu, gan vokālista Jónsi pašizgudrotājā houplandiešu (hopelandic) valodā. Grupas dibināšanas dienā 1994.gadā piedzima arī Jonsī jaunākā māsa, no kuras vārda Sigurrosa (tulkojumā no islandiešu valodas - Uzvaras roze) arī tika izveidots grupas nosaukums.

Gūstot pirmos panākumus ar savu otro albumu «Agætis byrjun» (1999, tulkojumā - labs sākums), «Sigur Rós» gadu gaitā izdevuši 12 studijas albumus, no kuriem jaunākais - «Valtari» izdots šā gada pavasarī.

«Sigur Rós» būs sestdienas, 20.jūlija, galvenie mākslinieki.

Atgādinām, ka 2008. gada 22. augusta vakarā grupa sniedza koncertu arī Arēnas Rīga amfiteātrī.

Positivus festivāla trīs dienu biļetes cena būs LVL 35 bez telts vietas un LVL 39 ar telts vietu. Pēc Jaunā gada pārdošanā nonāks arī grupas biļetes un atsevišķi biļete tikai sestdienai un svētdienai, un atsevišķi tikai piektdienai.

Biļetes nopērkamas www.positivusfestival.com, «Biļešu servisa» kasēs un Nordea bankomātos.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams