Skat, kā! Vai varējām iedomāties, ka leģendārais hokejists Artūrs Irbe (attēlā pirmais no labās) ir tik radošs un māksliniecisks

FOTO: Sejas.lv

Tas tik tiešām ir pārsteigums! Viens no izcilākajiem latviešu hokejistiem – Artūrs Irbe (45) pievērsies skatuves mākslai. Svētdien viņš kopā ar Imanta Ziedoņa fonda «Viegli» māksliniekiem uzstājās Ziemassvētku koncertos jeb notikumā – ziemas telpā «Viegli, draugi un Tu!». Tērpies linu kreklā, Artūrs Irbe uz skatuves gan dziedāja, gan runāja Ziedoņa «Epifānijas».

15. un 16. decembrī Latvijas Dzelzceļa muzejā norisinājās muzikāls notikums «Viegli, draugi un Tu!». Notikuma viesi nokļuva ziemas telpā, kur, aktīvi līdzdarbojoties, varēja izbaudīt īpašo ziemas un Ziemassvētku sajūtu.

Pasākuma viesi varēja iegādāties Ziemassvētku dāvanas un nosūtīt sveicienus, nobaudīt koncerta norises vietā ceptas vafeles un sildīties ar karstvīnu. Darbojās arī grāmatu apmaiņas bibliotēka.

Skat, kā! Vai varējām iedomāties, ka leģendārais hokejists Artūrs Irbe (attēlā pirmais no labās) ir tik radošs un māksliniecisks

FOTO: Sejas.lv

Savukārt pasākuma muzikālajā daļā īpaši sirsnīgu gaisotni radīja mūziķi - Renārs Kaupers, Kārlis Kazāks, Jānis Strapcāns, Jānis Holšteins-Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane-Holšteine, Raimonds Gusarevs (El Mars) un citi. Muzikālo daļu papildināja īpaši draugi – viesmākslinieki, kuru vidū bija arī viens no izcilākajiem hokejistiem – Artūrs Irbe. Viņš gan dziedāja, gan skaitīja Imanta Ziedoņa «Epifānijas». Par pasākuma režiju rūpējās Kaspars Zvīgulis.

Visi pasākuma ieņēmumi tiks ziedoti Imanta Ziedoņa fonda «Viegli» mērķu īstenošanai.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO