Britu prese svētdien nosodījusi Austrālijas radiodīdžeju neapdomību, kas novedusi pie cilvēka pašnāvības. Austrālijas radiodīdžeju izjokotā Lielbritānijas slimnīcas reģistratore Džasinta Saldana, kas savienoja jokotāju telefona zvanu ar Kembridžas hercogienes Keitas Midltones medmāsu, divas dienas pēc notikušā incidenta izdarīja pašnāvību.

Piektdienas rītā viņa tika atrasta bez dzīvības pazīmēm dažu desmitu metru attālumā no slimnīcas.

Džasinta Saldana / Foto: AFP/LETA

Viljama sieva Ketrīna ārstējās slimnīcā ar smagu grūtniecības toksikozi.

Laikraksts «Sunday Times» Saldanas nāvi raksturojis kā skumju traģēdiju, no kā bijis iespējams izvairīties, piebilstot, ka Austrālijas radiodīdžeju zvans bijis neapdomīgs triks.

Arī laikraksts «Sunday Telegraph» paudis cieņu aizgājējai - «medmāsai un mātei, kas veltījusi sevi palīdzībai citiem».

Laikraksts paudis nosodījumu «2DayFM» diktoriem par mēģinājumu iegūt privāta rakstura medicīnisku informāciju ar izjokošanas palīdzību un norādījis, ka Lielbritānijas prinča Viljama un viņa sievas privātajā dzīvē pēdējā laikā visvairāk jaukušies tieši ārvalstu mediji.

«Sunday Telegraph» pauda cerību, ka šis traģiskais incidents, iespējams, varētu pamudināt medijus atkāpties.

Savukārt laikraksta «Guardian» slejās lasāms aicinājums likt mierā Austrālijas radiodīdžejus, kuriem jau pārmests, ka viņu rokas mirkst asinīs.

Arī britu komiķis Doms Džolijs aicinājis atstāt Greigu un Kristianu mierā.

«Kā es justos, ja kāds, kuram esmu ko nodarījis vienā no savām televīzijas programmām, būtu izdarījis pašnāvību tā dēļ? Tās būtu beigas visam,» laikrakstā «Independent» atzinis Džolijs.

Viņš paudis pārliecību, ka Greiga un Kristians droši vien jau tagad cieš no milzīgas vainas apziņas, kas viņus nepametīs nekad, un tas «jau ir pietiekams sods».

«2DayFM» svētdien pēc ārkārtas sēdes, kurā tika izskatīta Karaļa Edvarda VII slimnīcas priekšsēdētāja protesta vēstule par radiostacijas diktoru šokējošo rīcību, paziņojusi, ka medmāsas nāvi nav bijis iespējams paredzēt, bet solījusi sadarboties jebkuras izmeklēšanas ietvaros, kas saistīta ar šo lietu.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams