Kristena Stjuarte / Foto: Reuters/ScanPix

Piektdien, 16.novembrī, vienlaikus ar pasaules pirmizrādi uz Latvijas ekrāniem iznāk «Krēslas» sāgas pēdējā filma «Rītausma. 2. daļa» («Breaking Dawn Part 2»). «Krēslas» pirmā filma iznāca 2008.gada nogalē un kļuva par kases grāvēju, kā arī padarīja galveno lomu atveidotājus Kristenu Stjuarti (Kristen Stewart), Robertu Patinsonu (Robert Pattinson) un Teiloru Lotneru (Taylor Lautner) par pasaules mēroga zvaigznēm.

Nākamās daļas uz lielajiem ekrāniem iznāca 2009., 2010. un 2011. gadā, bet šogad ar filmu «Rītausma. 2.daļa» viena no mūsdienu populārākajām kino franšīzēm piedzīvo noslēgumu.

Filmas «Rītausma. 2.daļa» darbība risinās uzreiz pēc iepriekšējās daļas notikumiem - Edvarda un Bellas kāzām un viņu meitiņas Renesmī piedzimšanas. Drīz vien atklājas, ka Renesmī piemīt īpašas spējas, un sākas notikumi, kas nostāda Kalenu ģimeni un viņu sabiedrotos pret Voltūru vampīru klanu... Spriedzes un romantikas pilnā filma, kuras režisors ir «Oskara» balvas ieguvējs Bils Kondons, noslēdz stāstu par neiespējamo mīlestību, ko visa pasaule iepazinusi Stefānijas Meijeres grāmatās un to ekranizācijās.

Filmu izrādīs Rīgas lielākajos kinoteātros - «Kino Citadele», «Cinamon» un «Multikino», kā arī Liepājā, Valmierā, Ventspilī un Daugavpilī.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams