Rīgas «Dinamo» galvenais treneris Peka Rautakallio

FOTO: Kaspars Volonts/TVNET

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas kluba Rīgas «Dinamo» galvenais treneris Peka Rautakallio uzskata, ka spēles pagarinājumā svarīgākais ir izšaut pareizajā brīdī.

Uzvaru rīdzinieki nodrošināja papildlaika trešajā minūtē, kad precīzi meta Džeimijs Džonsons.

«Minskas komanda pirmajā trešdaļā bija labāka, bet pārējās divās - mēs,» pēc spēles atzina Rautakallio. «Pagarinājumā svarīgākais ir izšaut pareizajā brīdī un atrast veidu, kā dabūt jaunu emocionālo pacēlumu. Šajā līgā katra komanda māk aizsargāties. Daudzi klubi šajā ziņā ir ļoti progresējuši, tāpēc vārtu gūšanas iespējas ir kritiski svarīgas. Šoreiz mums nācās gaidīt, bet papildu punkts mani ļoti priecē.»

«Piecās spēlēs pēc kārtas nespējam gūt vārtus vairākumā,» izteicās Rautakallio. «Treniņos izmēģinām dažādus jaunus risinājumus, bet spēlētāji mačos to mēdz piemirst.»

«Pati par sevi spēle bija laba,» secināja Minskas «Dinamo» galvenais treneris Kari Heikila. «Uzvarēt gribēja abas komandas, bet mūsu smagākā un rupjākā taktiskā kļūda sekoja tieši pagarinājumā. Pēc ļoti smaga posma un nepateicīgā spēļu grafika jūtu, ka esam spēruši soli uz priekšu. Ar šādu spēli rezultāti nāks.»

Rietumu konferences kopvērtējumā pēc šī mača Rīgas «Dinamo» ar 17 punktiem 15 spēlēs pakāpās uz 11.vietu, bet Minskas klubs ar 15 punktiem 15 mačos atkrita uz pēdējo, 14.pozīciju.

Sestdien Rīgas «Dinamo» hokejisti sāks trīs spēļu izbraukuma sēriju.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO