20. augustā Olimpiskā sporta centra peldbaseins jau sesto sezonu ver durvis visiem veselīga dzīvesveida un peldēšanas entuziastiem.

Īpašs akcents,tāpat kā iepriekšējos peldbaseina darbības gados,tiek likts uz peldētapmācību visu vecumu un dažādas fiziskās sagatavotības peldēt gribētājiem.Profesionāls treneru kolektīvs atrod individuālu pieeju katram, kuram vien ir vēlme iemācīties peldēt.

Šī gada jaunums ir speciālas bērnu peldētapmācības grupas, kurās ietverta vispārējā fiziskā sagatavotība, tādā veidā piedāvājot treniņu kompleksu, kassastāv arī no tā sauktajiem «sausajiem treniņiem».

Bez izmaiņām tiks nodrošinātas bērnu peldētpmācības grupas sākot jau no 2 gadu vecuma un tiks īstenota Rīgas pilsētas vispārizglītojošo skolu 2. un 3. klašu peldētapmācība.

Peldbaseinu īpaši iecienījuši arī seniori, kuriem atvēlēts speciāls peldējuma laiks darbdienas rīta pusē, piemērojot īpašu cenu politiku. Tāpat visu augstskolu studentiem tiek piedāvāti studentu abonementi, kas padara peldbaseina piedāvājumu klāstu pieejamu ikvienam.

Sievietēm, kuras vēlas savu augumu uzturēt formā, ieteicams izvēlēties aerobiku ūdenī, kas tonizē muskuļus, padara ķermeni tvirtu, kā arī mazina spriedzi un stresu apvienojumā ar brīnišķīgu ūdens procedūru. Kā šīs sezonas jaunumu piedāvājam nodarbību pusdienlaikā, kas ļaus ieplānot šo nodarbi aizņemtas darbdienas vidū.

Steidzīgiem pilsētniekiem ir iespēja baudīt peldējumu jau no pulksten 7:00 rītā, savukārt īpaši aizņemtajiem – līdz pat pulksten 23:00 vakarā.

Peldēšana kā fiziskā aktivitātenorūda organismu un labvēlīgi ietekmē visu tā sistēmu darbību. Vienlaicīgi tiek nodarbināta visa muskuļu sistēma, tajā pašā laikā atslogojot skeletu un locītavas.

Rudens un ziemas sezonā peldēšana norūda organismu, stiprinot imunitāti un nodrošina labu un možu garastāvokli visas dienas garumā.

Plašāka informācija par Olimpiskā sporta centra peldbaseinu un piedāvājumiem: www.peldet.lv

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams