Studija F.O.R.M.A. otrdien, 31.jūlijā, beidz filmēšanu Ādažu poligonā. Seniori aktieri varēs atpūsties no šaušanas, spridzināšanas, braukšanas ar tanku, skriešanas pilnā ekipējumā pa poligonu un beidzot noņemt armijnieku ķiveres un novilkt karavīru zābakus… Tālāk filmēšana plānota dažādos objektos Rīgā, informē filmas veidotāju pārstāve Iveta Daine.

Nacionālās pilnmetrāžas spēlfilmas «Džimlai rūdi rallallā!» uzņemšanu Ādažu poligonā 31. jūlijā ieradīsies vērot arī Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālmajors Raimonds Graube; viņš arī tiks iesaistīts atsevišķās filmēšanas epizodēs.

31.jūlijā dienas pirmajā pusē bez trīsdesmit senioru rotas aktieriem filmēsies arī aktieri Juris Žagars un Mārtiņš Vilsons.

«Džimlai Rūdi Rallallā!» ir traģikomēdija, stāsts par mūsu sabiedrības vecāko paaudzi, kurus nepriecē doma, ka viņiem dzīvē nekā vairs nav, uz ko cerēt, un atliek tikai dzīves gala gaidīšana. Seniori izlemj doties valstij palīgā, lai to glābtu no krīzes. Viņi piesakās armijā un aicina to darīt arī citus pensionārus.

Nogurdinošajās ierindas mācībās Velta Skurstene neiztur un vaicā: «Kad mēs varēsim šaut?!»

Drīz senioru rotai nākas ne tikai šaut…

Kinoprojekta scenārija autors ir Māris Putniņš, filmu veido režisoru tandēms Jānis Cimermanis un Māris Putniņš, kuru kopdarbība vairāk zināma pēc lielu popularitāti ieguvušajām leļļu filmām «Avārijas brigāde». Jaunās spēlfilmas «Džimlai rūdi rallallā!» producents ir Gatis Upmalis («Labās rokas», «Ūdensbumba resnajam runcim», «Mazie laupītāji», «Vientuļā sala»), operators Andrejs Verhoustinskis («Dancis pa trim», «Leongrīns no Varka Kru», «Pretrunīgā vēsture»), mākslinieks Mārtiņš Milbrets («Rīgas sargi», «Baigā vasara», «Rūdolfa mantojums» un citas filmas.)

Topošajā filmā piedalās Jakovs Rafalsons, Aina Karele, Aivars Kalnarājs, Astrīda Kairiša, Marks Ļebedevs, Ingrīda Andriņa, Olga Dreģe, Imbi Strenga, Pēteris Liepiņš, Anta Krūmiņa, Gunārs Placēns, Ģirts Jakovļevs, Ļevs Birmanis, Juris Pučka, Velta Straume, Baiba Indriksone, Irina Tomsone, Juris Laviņš, Jānis Paukštello, Arno Upenieks, Rūdolfs Plēpis, Juris Žagars, Mārtiņš Egliens, Velta Skurstene, Tamāra Soboļeva, Leons Krivāns, Jānis Kuplais, Juris Strenga, Uldis Dumpis, Uldis Norenbergs un citi aktieri.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams