Intars Busulis

FOTO: kadrs no video

Intars Busulis, pievēršoties Latvijā aktuālai tēmai – demogrāfijai, iepazīstina ar savu jauno dziesmu «Bēbīšu maršs» un aicina uz vasaras koncertu Dzintaros 6. augustā plkst. 20, informē dziedātāja menedžments.

Dziesmu komponējuši Kārlis Lācis un Intars Busulis, bet mūziku vārdos ietērpusi dzejniece Anna Auziņa, ar kuru mūziķi sadarbojas pirmo reizi. Annai tā ir debija – rakstīt tekstu dziesmai; kā stāsta dzejniece, teksts nācis viegli, uz marša dziesmas ritma tas it kā pats uzgūlies virsū. Dziesmas ideja tapa mūziķiem – viena, divu bērnu un trīs bērnu tēviem, par šobrīd tik aktuālo tēmu Latvijā - demogrāfiskā stāvokļa uzlabošanu. Gan dziesma, gan tās videoversija, kuras tapšanā piedalījās visa Intara mūziķu saime ar kuplajām ģimenēm, tapusi kā ļoti patiesa un sirsnīga atzīšanās skatītājiem par to, kas ikvienam cilvēkam nozīmīgs un sargājams. Un nav svarīgi, vai to meklē un atrod kāpostos vai kur citur. Videoklipa scenārija autors – Atis Balodis QFilma, operators un montāža - Edgars Lūsiņš QFilma.

Dziesmu klātienē varēs baudīt jau Jāņos, kinopilsētā Cinevilla uz lielās skatuves, kur Intars ar grupu Kārļa Lāča vadībā un meiteņu trio «Lady’s Sweet» uzstāsies ar īpaši Jāņiem gatavotu programmu, jo, kā vēsta latviešu tautas ticējumi, Jāņos jālīgo, lai veicinātu auglību un novērstu nelaimes.


Vasaras koncerti Jūrmalā kļuvuši jau par savdabīgu tradīciju, bez kuras, Intara grupas biedri jokojot saka, nav iedomājams sezonas noslēgums. Tieši tāds iecerēts arī koncerts 6. augustā Dzintaru koncertzālē - kā tikšanās ar
skatītāju, stāsts par piedzīvoto vasarā, par rudens un ziemas plāniem.

Zināms, ka vasarā ļauts nedaudz patrakot un iziet ārpus ierastajiem rāmjiem, tāpēc Intars un mūziķi, kas šogad startēs ar jaunu nosaukumu – «Abonementa orķestris», piedāvās jaunus aranžējumus jau dzirdētajām kompozīcijām no 1990.gadiem un pārsteigs ar īpaši gatavotiem priekšnesumiem. Orķestra sastāvā nemainīgi muzicē Kārlis Lācis, Kaspari – Zemītis un Grigalis, Andris Grunte un Gints Pabērzs. Atsevišķa koncerta daļa veltīta īpašajam nekur nerezidējošam viesim no DJ aprindām, kurš pagaidām netiek atklāts.

Biļetes uz Intara Busuļa 6.augusta koncertu Dzintaru k/z pieejamas Biļešu paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO