Sestdien, 7. aprīlī, pulksten 20 LNT piedāvās šova «Pelnrušķīte» pusfinālu. Par iekļūšanu finālā sacentīsies Alise Grišina, Kristīne Lepnāne un Kristīne Teilāne, kurām būs jāpaveic pelnrušķītes ikdienišķie darbi un jāpārliecina pusfināla eksperti, ka tieši viņas ir Pelnrušķītes titula cienīgākās! Savukārt vakarpusē skatītājus sagaidīs kāds negaidīts pavērsiens - šovā atgriezīsies izbalsotās meitenes, informē LNT pārstāve Inguna Sermole.

Šova «Pelnrušķīte» pusfināla sērija būs kā īsta pasaka, lai nokļūtu saviesīgās vakariņās, meitenēm būs jāpaveic neskaitāmi darbi! Viņām būs jāliek lietā savs strādīgums, tīrot «Piena muižas» numuriņus, zināšanas, sienot sieru, un izdoma, veidojot puķu kompozīcijas. Kad darbi būs paveikti, meitenes varēs sākt gatavoties saviesīgām vakariņām ar pusfināla ekspertiem, kuri meitenes ir vērojuši visa šova garumā - stiliste, modes māksliniece Indra Salceviča, etiķetes eksperte Aija Strautmane un fotogrāfs Gatis Rozenfelds.

Smalko vakariņu laikā šova dalībniecēm būs jāpārliecina eksperti, ka ir Pelnrušķītes titula cienīgākās. Kurās divās dalībniecēs eksperti saskatīs vislielāko uzvarētājas potenciālu, bet kurā ne?

Šova pusfinālā būs arī kāds negaidīts pavērsiens - atgriezīsies pārējās meitenes, lai iekšējā balsojumā noteiktu, kura no izbalsotajām meitenēm būs tiesīga finālā sastādīt konkurenci abām pusfināla uzvarētājām!

Kura no pusfināla dalībniecēm pametīs šovu tieši pirms lielā fināla, bet kura atgriezīsies šovā, lai cīnītos par uzvaru, - skaties jau šo sestdien, 7. aprīlī, pulksten 20.00 LNT kanāla tiešraidē!

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams