FOTO: LNT / Raimonds Birkenfelds

Pirmajās Lieldienās, 8. aprīlī, noskaidrosim iemīļotā raidījuma «Zelta ķepa» uzvarētāju un galvenās balvas ieguvēju! Visi finālisti lielajam iznācienam gatavojas ar milzīgu sparu un entuziasmu – tā, it kā šis būtu valstiski svarīgs notikums. Patiesībā, jau tieši tā arī ir – galu galā pirmo reizi Latvijā tiks noskaidrots talantīgākais dzīvnieks valstī, informē LNT pārstāve Inguna Sermole.

Fināla raidījumā piedalīsies astoņi dažādu šķirņu, izmēru un krāsas suņi – viņi visi sirdī ir mākslinieki un neatkarīgi no izmēra un izskata visi ir lielas personības.

Par titulu «Zelta ķepa» un galveno balvu - 1000 latu no Latvijas Kinoloģiskās federācijas - cīnīsies samojedu meitene Dakota un saimniece Amanda no Liepājas, bīglu meitene Zave un saimniece Diāna no Valmieras, bezšķirnes kucīte Tika un saimniece Solvita no Rīgas, vācu aitu suns Argo un draudzene Loreta no Rīgas, labradors retrīvers Teodors un saimnieks Aleksejs no Rīgas, veimāriete Esta un saimnieks Alens no Saldus, borderkolliju meitene Lista un saimniece Svetlana no Ķekavas puses, kā arī ventspilnieces – papilonu meitene Zāra un saimniece Raminta.

Saimnieki visi kā viens atzīst, ka dalība finālā ir ļoti atbildīgs un nozīmīgs mirklis. «Finālu gaidām ar nelielu stresu un prieku par to, ka daudziem cilvēkiem esam sagādājuši jaukus brīžus ar savu uzstāšanos. Arī šonedēļ Saldū piedalīsimies trīs Lieldienu pasākumos bērniem - daudzi mazi un lieli Saldus iedzīvotāji gūs pozitīvas emocijas. Tas ir to vērts,» saka veimārietes Estas saimnieks Alens.

Borderkolliju meitene Lista un saimniece Svetlana ir ļoti priecīgas, ka iekļuvušas finālā, un sola, ka viņu priekšnesumā būs tikai neredzēti triki: «Mūs atlases raidījumā nosauca trešās. Kamēr gaidījām, kad mūs nosauks, bija uztraukums un jau šķita, ka netiksim tālāk, bet, kad tomēr nosauca, bijām priecīgas. Kā jūs domājat, vai suns var iekāpt mazā bļodiņā? To redzēsiet svētdien finālā!»

Ļoti nopietni finālam gatavojas arī bīglu meitene Zave ar saimnieci Diānu no Valmieras. «Iekļūšana finālā mums bija pārsteigums, un tagad ir tāda atbildības sajūta. Protams, uzstājoties finālā būs satraukums, taču mēģināšu to noslēpt, lai Zave nepamana. Finālā mēs parādīsim robežsardzes suņa ikdienu vislabākajā gaismā,» saka Zaves saimniece Diāna.

«Es esmu ļoti saviļņota un priecīga, ka ir šāds raidījums «Zelta ķepa», kurā var parādīt Tikas un citu dzīvnieku prasmes, sastapt cilvēkus, kuri mīl savus dzīvniekus. Pirmais raidījums aizritēja ļoti veiksmīgi. Man ir patiess prieks, ka arī Tikai patika uzstāšanās!» priecājas Tikas saimniece Solvita.

Fināla raidījumā žūrijā par visiem četrkājainajiem draugiem priecāsies un tos vērtēs žurnāla «Astes» mākslinieciskā redaktore Ārija Lipska, dziedātāja Aija Andrejeva un uzņēmējs Ģirts Rozentāls jeb Ozols.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO