Amerikāņu hiphopa izpildītājs Busta Rhymes šonedēļ piedāvā savu jaunāko albumu "Back on My B.S.".

Jaunajā albumā "Back on My B.S.", kas dienas gaismu ieraudzījis 19. maijā, Busta Rhymes (Trevors Džonss jaunākais) sadarbojies ar tādiem producentiem kā Ron Browz, Cool & Dre, Ty Fyyfe, Focus, Pharrell, Mr. Porter, Jelly Roll un ilggadējo sadarbības partneri DJ Scratch, kā arī viesmāksliniekiem Common, Mary J. Blige, Jamie Foxx & John Legend (dziesmā “Decision”), T.I. & Akon (Don’t Believe Them), Estelle (World Go Round), T-Pain (Hustler''s Anthem 09) un Lil Wayne & Jadakiss (Respect My Conglomerate).

Busta Rhymes izdod "Back on My B.S." / Foto: Publicitātes foto

Jaunais Busta Rhymes albums iezīmē viņa atkalapvienošanos ar mūzikas izdevniecības "Universal Motown" prezidenti Silviju Rouni (Sylvia Rhone), kura viena no pirmajām pirms 20 gadiem pamanīja Busta Rhymes potenciālu.

Hiphopa mūziķis un aktieris Busta Rhymes piedzima 1972. gada 20. maijā Ņujorkā, ģimenē, kuras senči nākuši no Jamaikas. Skolā Trevors jaunākais bija savas basketbola komandas zvaigzne – tāpat viņu interesēja reps un hiphops, apgrozoties tajā pašā Ņujorkas jauno muzikantu vidē, turpat, kur Jay-Z un Notorious B.I.G. Pirmos soļus hiphopā Trevors spēra 17 gadu vecumā, kad iekļāvās "Leaders of the New School".

Pirmais singls no soloalbuma "Woo Hah! Got You All In Check" uzreiz iekļuva topa karstajā desmitniekā un pēc tam vēl ilgi bija Bastas vizītkarte, par šo skaņdarbu viņu nominēja "Grammy" balvai kā "labāko solo izpildītāju repa stilā". Trīs gadus vēlāk kompānija "Black Entertainment Television" ierindoja šo dziesmu 3. vietā labāko 20. gs. klipu top100.

Busta Rhymes divas reizes viesojies arī Rīgā - 2008. gada''"Sapņu fabrikā" un 2007. gadā klubā "Essential".

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams