17. maijā Nordea Rīgas maratonā Nordea banka pasniegs īpašu Nordea pārsteiguma balvu atraktīvākajiem un vizuāli pārsteidzošākajiem skrējējiem. Atraktīvāko individuālo skrējēju vai komandu noteiks speciāli izveidota žūrija, kas vērtēs nevis sportiskos rezultātus, bet gan radošo domu lidojumu un tā īstenojumu skrējiena laikā.

Valdis Siksnis, Nordea bankas vadītājs: „Maratons ir ne tikai sportisku sasniegumu izaicinājums. Tas ir arī pozitīvs kopābūšanas sajūtu pasākums. Tādēļ šogad Nordea Rīgas maratona laikā mēs aicinām būt īpaši radošiem un atraktīviem dalībniekiem, lai ar saviem oriģinālajiem tērpiem un aksesuāriem pārsteigtu gan pārējos skrējējus, gan arī līdzjutējus. Arī no Nordea bankas šobrīd dalībai maratonā esam reģistrējušies jau vairāk kā puse mūsu darbinieki – 330 banķieri – un mūs varēs atpazīt pēc tā, ka paši būsim īpaši atraktīvi.”

Pēc maratona par atraktīvākajiem skrējējiem varēs balsot arī portālā TVNET Tādēļ visi dalībnieki, sākot no 18.maija ir aicināti iesūtīt savu atraktīvāko fotogrāfiju portālam TVNET - sports@tvnet.lv, lai noskaidrotu skatītāju simpātiju.

Nordea Rīgas maratonā iespējams pieteikties līdz 12. maijam vai līdz 10 000 dalībnieku skaita sasniegšanai www.nordearigasmaratons.lv vai Nordea filiālēs visā Latvijā. Šobrīd reģistrējušies vairāk nekā 6000 dalībnieku.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO